Nadchodzi nowa produkcja od Netflix! Wraca Czarodziejka z Księżyca

30 Kwiecień 2021 | Jakub Barabasz | Internet
Czarodziejka z Księżyca anime manga Japonia Netflix Azja 2021
Źródło: pixabay.com

Kultowy serial anime z lat dziewięćdziesiątych powraca w formie filmowej produkcji zrealizowanej przez serwis Netflix! To dobra informacja dla fanów mangi i anime.

Czarodziejka z Księżyca to jedno z najbardziej kultowych anime lat 90-tych. Produkcja ta nie doczekała się wielu reebotów. Po prawdzie wyszedł tylko jeden w 2014 roku...i obył się bez zbędnego szumu. Teraz dwuczęściowy film będący kontynuacją tego kultowego tytułu został przejęty przez Netflix.Jak widać na powyższym wideo będącym zapowiedzią nowej produkcji, jest to ukłon w stronę globalnej popularności tego tytułu. Główni bohaterowie wypowiadają swoje kultowe zdanie po hiszpańsku, niemiecku, angielsku i w kilku innych językach kończąc na oryginalnym, czyli japońskim. Jest to bardzo skuteczny teaser, który ukazuję nostalgię związaną z tą serią.

Czarodziejka z Księżyca anime manga Japonia Netflix Azja

Netflix coraz bardziej interesuje się rynkiem anime

Najpopularniejsza filmowa platforma coraz bardziej stara się wejść w rynek produkcji anime. Ich największym nabytkiem jak dotąd jest Neon Genesis Evangelion. Trudno wyrazić, jak bardzo przełomową serią była Czarodziejka z Księżyca. Fani serii z pewnością liczą, że Netflix podoła zadaniu i zepsuje tej produkcji.

Czym jest Czarodziejka z Księżyca?

Nie każdy interesuje lub interesował się filmami anime z lat 90. Dlatego też specjalnie dla tych osób śpieszymy z wyjaśnieniem, czym dokładnie jest Czarodziejka z Księżyca. Jest to japońska seria napisana i zilustrowana przez Naoko Takeuchi. Pierwotnie była serializowana od 1991 do 1997 roku. Opowiada ona historię uczennicy o imieniu Usagi Tsukino. Główna bohaterka przemienia się w tytułową Czarodziejkę i poszukuje magicznego artefaktu, czyli Legendarnego Srebrnego Kryształu. W opowieści pojawiają się również specjalni żołnierze, którzy walczą ze złoczyńcami, aby zapobiec kradzieży Srebrnego Kryształu i zniszczeniu Układu Słonecznego. Czarodziejka z Księżyca transmitowana była w telewizji Polsat.

Kiedy Czarodziejka z Księżyca pojawi się w Polsce?

Według oficjalnego komunikatu serwisu Netflix film będzie dostępny w Polsce od 3 czerwca.

Czarodziejka z Księżyca anime manga Japonia Netflix Azja

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Poradnik: jak zdobyć klucz do Scavengers w Early Access?
  2. W jakie gry zagrasz za darmo w maju? PlayStation Plus na maj 2021
  3. CD Projekt Red nadal usprawnia Cyberpunk 2077. Wyszła nowa łatka do gry
  4. Ile konsol PS5 udało się sprzedać Sony w marcu? Wynik może zaskoczyć
  5. Wyciekły tajne dokumenty Electronic Arts. Firma znów się nie popisała
  6. Poradnik: Jak odblokować strój Neymara w Fortnite?
Czytaj dalej