Wyciekł nowy pakiet do Fortnite? Epic Games Store już zainterweniowało

30 Marzec 2021 | Jakub Barabasz | Gry
Fortnite Pulga locker bundle gra komputerowa Epic Store Games
Źródło: epicgames.com

Nowy pakiet Fortnite został ogłoszony na Instagramie gry, ale został zdjęty. Wygląda na to, że ta zapowiedź odbyła trochę za wcześnie.

Wygląda na to, że przypadkowo wyciekł Pulga Locker Bundle. Stało się to wcześniej, niż Epic Games początkowo zamierzało. Najnowszy bundle przedmiotów kosmetycznych dla Fortnite, oparty na brazylijskim profesjonalnym graczu - Puldze. Pulga, pojawił się na kontach społecznościowych Fortnite, zanim jeszcze bundle pojawił się w sklepie gry.

Nowe pakiety to ukłon w stronę znanych graczy Fortnite

Fortnite to gra free-to-play Battle Royale. Oznacza to, że Epic Games zarabia większość pieniędzy na sprzedaży opcjonalnych przedmiotów kosmetycznych. Od skórek postaci, kilofów, emotek, sprayów, tańców, szybowców i skórek broni. Fortnite pozwala graczom w pełni dostosować swoje doświadczenia. Epic Games nawiązało współpracę z wieloma markami. Wśród nich są między innymi Star Wars, Marvel, Lara Croft oraz The Walking Dead. Najnowsze pakiety w sklepie skupiają się na znanych członkach społeczności Fortnite. Moda ta zaczęła się od skórki najsłynniejszego z nich, czyli gracza o nicku Ninja.

Fortnite Pulga locker bundle gra wideo Epic Store Games

Pomyłka sprawiła, że post został usunięty?

Na oficjalnym Instagramie Epic Games pojawił się post przedstawiający bundle brazylijskiego gracza Pulga. Post ten nakreślił wszystkie przedmioty wchodzące w skład bundle. Poinformował przy tym, że nowe przedmioty są dostępne w sklepie do nabycia od 28 marca. Rano Epic zdjął post na Instagramie. Wygląda na to, że social media manager Epic pomylił AM z PM, zamieszczając ogłoszenie 12 godzin wcześniej. Kolejny reset sklepu dla Fortnite nastąpi 29 marca, co powinno dodać bundle do sklepu we wszystkich regionach.

Są niedopowiedzenia i wątpliwości

Jedną z dziwnych rzeczy, na którą zwrócili uwagę fani Fortnite podczas przecieku, było pojawienie się skórki Sparkplug w pakiecie Pulga. Ta żeńska skórka jest powszechnie używana przez północnoamerykańskiego profesjonalnego gracza Fortnite, Clixa. Dla niektórych zaskakujące było to, że skórka ta znalazła się w tym pakiecie. Mogło to być również powodem usunięcia postu z mediów społecznościowych. Możliwe, że zaprezentowany bundle był pomyłką i pokazywał skórkę związaną z niewłaściwym profesjonalnym graczem zamiast Pulgi. Jeśli tak, to być może w siedzibie Epic Games trwają prace nad bundlem z lockerem Clix.

Fortnite Pulga locker bundle gra wideo Epic Store Games

Artykuły, które mogą Cię zainteresować:

Co wiemy o pracach BioWare nad nowym Dragon Age?
Główny scenarzysta AC Valhalla opuszcza szeregi Ubisoft
10 turniejów Counter-Strike Global Offensive z największą pulą nagród

Czytaj dalej