Trzy ciekawe tytuły na PC czyli premiery gier z 31 marca

31 Marzec 2021 | Jakub Barabasz | Premiery
premiery gier gry 2021 steam gry wideo
Źródło: pixabay.com

Przedstawiamy Wam kolejne trzy premiery gier, które już dziś ujrzą światło dzienne i pojawią się na platformach dystrybujących gry.

Hellgate VR (PC)

Hellgate VR to gra FPS osadzona w uniwersum znanym z wydanej w 2007 roku gry Hellgate: London. Opisywana gra została stworzona przez firmę HanbitSof wyłącznie z myślą o konsoli PlayStation 4 i nakryciach głowy Virtual Reality. Jest to prequel gry Hellgate: London i pozwala graczowi wziąć udział w wydarzeniach rozgrywających się przed tymi ukazanymi w pierwszej odsłonie serii. Wcielamy się w wojnę pomiędzy ludźmi i demonami a naszym zadaniem jest wyeliminowanie istot z piekła rodem. W Hellgate VR na PS4 gracz obserwuje akcję z perspektywy pierwszej osoby. W przeciwieństwie do innych gier obsługujących nakrycia głowy Virtual Reality, w opisywanej grze gracz może swobodnie poruszać się po otoczeniu i rozglądać się, poruszając głową.

Hellgate VR gra wideo

Nanotale: Typing Chronicles (PC)

Nanotale: Typing Chronicles to gra przygodowa wzbogacona o elementy RPG. Produkcja, będąca duchowym następcą Epistory: Typing Chronicles, została opracowana przez niezależne studio Fishing Cactus. Gra przenosi gracza do umierającego świata fantasy. Tam wciela się on w się w młodą archiwistkę Rosalinę. Dziewczyna w poszukiwaniu próbek roślin i skał trafia do pewnej doliny. W ten sposób rozpoczyna się podróż bohaterki, podczas której przyjdzie jej zbadać najdalsze zakątki krainy i odkryć ich tajemnice.

Nanotale Typing Chronicles gra wideo

The Binding of Isaac: Repentance (PC)

The Binding of Isaac: Repentance to ostatni dodatek do wydanej w 2014 roku popularnej gry zręcznościowej typu roguelike o tym samym tytule. DLC wprowadza sporo nowej zawartości oraz szereg zmian poprawiających wrażenia z rozgrywki. Gra została opracowana przez studio Nicalis, odpowiedzialne również za grę główną oraz The Binding of Isaac: Afterbirth. Pod względem mechaniki rozgrywki, The Binding of Isaac: Repentance przypomina główną grę, ale jest jeszcze bardziej rozbudowany. Gracze otrzymują dwie grywalne postacie i alternatywną ścieżkę, z nowymi rozdziałami, finałowym bossem i zakończeniem. Obecnie dostępne jest tylko na PC. W 2021 roku ma się pojawić jeszcze na konsolach PS4, PS5 oraz Nintendo Switch. W 2022 roku trafi również na konsole Xbox One.

The Binding of Isaac Repentance gra wideo

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Mod do Microsoft Flight Simulator dodaje zablokowany Kanał Sueski
  2. Ghost of Thushima przekroczyła 6,5 miliona sprzedanych egzemplarzy
  3. Pojawiła się ogromna łatka do Cyberpunk 2077. Co zmieniono?
Czytaj dalej