TikTok - najpopularniejsze profile na świecie (1-5)

29 Marzec 2021 | Jakub Barabasz | Internet
TikTok internet portal społecznościowy aplikacja mobilna
Źródło: pixabay.com

Tik Tok to platforma, która bije obecnie rekordy popularności. Przepisem na sukces okazały się krótkie filmiki z dodaną muzyką. W poniższym artykule przedstawimy Wam sylwetki pięciu najpopularniejszych tiktokerów na świecie.

Spencer Polanco Knight: 51.8 milionów obserwujących

Znany jest również jako Spencer X. Beatboxer i gwiazda YouTube, zdobył sławę dzięki swoim szybkim, płynnym klipom muzycznym na TikTok.Spencer był wymieniany w wielu różnych serwisach informacyjnych jako jeden z ciekawszych influencerów. Na swoim koncie ma współpracę z takimi artystami jak Sean Kingston czy Alicia Keys. Zanim rozpoczęła się jego kariera w mediach społecznościowych, Spencer był aktywnym muzykiem, który następnie pokochał beatbox. Występował również w programie NBC "The Sing Off", a w okresie dorastania udzielał się w wielu grupach acapella i hip-hopowych.

Spencer Polanco Knight TikTok internet

Zach King: 57.6 milionów obserwujących

Magik mediów społecznościowych przeniósł swoją sławę z Vine na scenę TikTok jeszcze w 2016 roku. Stało się to zatem jeszcze przed wielkim boomem na TikTok. Jednym z jego najczęściej oglądanych filmów TikTok jest złudzenie optyczne, które pokazało go jadącego na miotle, która w rzeczywistości była lustrem.

Zach King TikTok internet

Bella Poarch: 58.6 milionów obserwujących

Trzeci najczęściej śledzony użytkownik jest znany z jej lip-syncing TikToks. Bella sławę zdobyła w sierpniu 2020 roku. Ma za sobą wiele kontrowersji, w tym jej prawdziwy wiek, jej przeszłość w Marynarce Wojennej Stanów Zjednoczonych oraz jej prawne nazwisko.

Bella Poarch TikTok internet

Addison Rae: 77.8 milionów obserwujących

20-letnia gwiazda TikTok to druga najczęściej śledzona użytkowniczka w aplikacji. Urodzona w Lousianie, Addison była tancerką i studiowała transmisje sportowe na Louisiana State University. Ze studiów tych jednak zrezygnowała i przeniosła się do Los Angeles, aby rozwijać swoją karierę w mediach społecznościowych. Addison jest partnerem American Eagle. Uruchomiła także własną linię kosmetyków, Item Beauty.

Addison Rae TikTok internet

Charli D'Amelio: 109.8 milionów obserwujących

Pochodząca z Norwalk, Connecticut dołączyła do TikTok pod koniec 2019 roku i przejęła pozycję najczęściej śledzonego użytkownik już w 2020 roku. Tancerka ta jest znana ze swoich tańców, które stawały się następnie trendami w aplikacji. Największy wkład w rozkwit kariery Charli miał słynny taniec renegade. Poza swoją karierą TikTok, Charli wskoczyła również w inne branże. Użycza ona głosu do filmów animowanych oraz tworzy swój własny napój w Dunkin.

Charli D'Amelio TikTok internet

Artykuły, które mogą Cię zainteresować:

TikTok - najpopularniejsze profile na świecie (6-10)
Warner Bros: W sieci pojawił się trailer drugiej części Suicide Squad
Twitter - najpopularniejsze profile na świecie (miejsca 1-5)

Czytaj dalej