Główny scenarzysta AC Valhalla opuszcza szeregi Ubisoft

29 Marzec 2021 | Jakub Barabasz | Gry
Darby McDevitt Ubisoft Assasin's Creed gra wideo
Źródło: tweaktown.com

Główny scenarzysta Assassin's Creed Valhalla i Black Flag opuścił firmę Ubisoft. Przez dekadę pracował w firmie i brał czynny udział przy kolejnych dużych projektach Ubisoftu.

Valhalla to ostatnia część współtworzona przez McDevitta

W najnowszej odsłonie serii Assassin's Creed gracze wcielają się w postać Eivora. Czas trwania gry umiejscowiony jest podczas najazdów Wikingów na Brytanię w latach 872-878 naszej ery. Assassin's Creed Valhalla został wydany w listopadzie ubiegłego roku i był jedną z pierwszych gier, które ukazały się zarówno na obecnej, jak i poprzedniej generacji konsol. Podczas gdy gra była nieco zabugowana w momencie premiery, zebrała pochwały za swoją fabułę. Bardzo dobrze został oceniony również powrót do skradania. Stało się tak, ponieważ jest to coś, czego wielu uważało, że brakowało w poprzednich odsłonach Assassin's Creed.

Ubisoft cały czas udoskonala Valhallę

Oprócz zawartości fabularnej Ubisoft kontynuuje dodawanie i rozszerzanie Assassin's Creed Valhalla. Ostatnio deweloper potwierdził, że jednoręczne miecze pojawią się w epopei Wikingów, po miesiącach próśb fanów w sieci. Wraz z nowym wyposażeniem, Ubisoft wypuścił również kilka łatek do gry, które usuwają wspomniane wcześniej błędy i awarie, których doświadczali gracze.

Assasin's Creed Valhalla Ubisoft gra wideo

McDevitt odchodzi po dekadzie współpracy

Teraz ogłoszono, że główny scenarzysta Assassin's Creed Valhalla, Darby McDevitt, opuścił Ubisoft. Główny scenarzysta Assassin's Creed Valhalla i Assassin's Creed Black Flag ogłosił, że opuścił Ubisoft, by rozpocząć swoją "nową przygodę". McDevitt podzielił się tą wiadomością ze swoimi zwolennikami na Twitterze. W zamieszczonym poście stwierdził, przez dekadę pracował z genialnymi ludźmi. Obecnie McDevitt wydaje się cieszyć zasłużonym odpoczynkiem. Zaktualizował nawet swoje bio na Twitterze, Można tam teraz przeczytać, że obecnie nadrabia zaległości w czytaniu i pisaniu. Jeśli chodzi o serię Assassin's Creed, to na razie nie wiadomo, co czeka ją w przyszłości. Póki co pojawiały się jedynie niepotwierdzone plotki o lokacji kolejnej części. Mówi się o Indiach, Chinach i Japonii. Ile prawdy jest w tych plotkach okaże się na pewno w najbliższych miesiącach.

Darby McDevitt Ubisoft Assasin's Creed

Artykuł, które mogą Cię zainteresować:

10 turniejów Counter-Strike Global Offensive z największą pulą nagród
Fortnite dodaje Alli, siostrę Lynx, do gry w kwietniowym Crew Pack
Co wiemy o Battlefield 6? Data premiery i nowości w rozgrywce

Czytaj dalej