Nowa produkcja od Rockstar Games z datą premiery? Mamy nowe informacje na temat GTA 6!

28 Czerwiec 2021 | Jakub Barabasz | Gry
GTA Online Rockstar Games gra wideo pormocja
Źródło: screenrant.com

W sieci pojawiły się nowe informacje dotyczące znanej serii od Rockstar Games. Czy to oznacza zbliżającą się premierę GTA?

GTA 6 jeszcze nie nadchodzi

Każdy, kto liczył na to, że Grand Theft Auto 6 ukaże się w ciągu najbliższych kilku lat, może złagodzić swoje oczekiwania, ponieważ gra może zostać wydana dopiero w 2025 roku, jeśli nie później. Renomowany insider branży wydał nowy film, dając kilka informacji na temat nowego GTA.

Dekada oczekiwania?

Niektórzy fani byli nieco rozczarowani, że GTA 6 nie było na E3, mimo że Rockstar prawie nigdy nie uczestniczy w targach branżowych. Po prawie dekadzie od ostatniej odsłony uznanej serii kryminalnej fani są spragnieni szóstej gry z linii głównej, ale zamiast tego, Rockstar wciąż wspiera Grand Theft Auto V nową zawartością. Od ostatniej gry Rockstar, która ukazała się pięć lat po GTA 5, minęły już trzy lata. Niektórzy fani oczekiwali podobnego zwrotu w kolejnej odsłonie serii.

GTA V Rockstar Games gra wideo wyczyn

Nowe informacje pojawiły się na YouTube

Tom Henderson, znany głównie z przecieków na temat Call of Duty i Battlefielda, opublikował nowy filmik, w którym przedstawia zasłyszane informacje na temat GTA 6. Jak zawsze, informacje te należy traktować z przymrużeniem oka, ale jego reputacja w przypadku innych gier jest całkiem solidna. Oto jego najnowsze wideo na temat GTA.

Co planuje Rockstar?

Panuje przekonanie, że GTA 6 powróci do Vice City, ale gracze będą musieli jeszcze trochę poczekać, aby przekonać się o tym na własne oczy. Jeśli GTA 6 ukaże się w 2025 roku, minie 12 lat od premiery ostatniej części, co może być frustrujące dla wielu osób. Jeśli 2025 rok jest rzeczywiście datą premiery GTA 6, fani będą czekać bardzo długo, aby usłyszeć więcej od Rockstar. Prawdopodobnie w międzyczasie firma wyda kilka remasterów innych tytułów, aby utrzymać fanów w cierpliwości, ale wygląda na to, że Grand Theft Auto 6 może być jeszcze około czterech lat od premiery.

GTA Online Rockstar Games motocykle

Czytaj dalej