Gra roku dostępna za darmo? Tak, to bardzo możliwe!

29 Maj 2021 | Jakub Barabasz | Gry
Wiedźmin 3 PlayStation Xbox gra wideo CD Projekt Red
Źródło: pixabay.com

Według obrazu udostępnionego na Reddit Wiedźmin 3: Dziki Gon może pojawić się w następnej linii PlayStation Now. Ile w tej plotce jest prawdy?

Sony goni za Microsoftem

PlayStation Now w ostatnim okresie zaliczyła dużą poprawę. Niektórzy twierdzą nawet, że w najbliższym czasie zacznie ona konkurować z Xbox Game Pass pod względem wartości. Tylko w tym roku usługa PlayStation zgromadziła więcej niż kilka godnych uwagi hitów. Call of Duty: Black Ops 3 dołączyło do składu w lutym, a następnie World War Z i Ace Combat 7 w marcu. Kwiecień to również solidny miesiąc dla PlayStation Now. Wszystko to dzięki zdolności Sony do zabezpieczenia takich tytułów, jak Marvel's Avengers i Borderlands 3. Maj również okazał się mocnym miesiącem, ponieważ do rodziny PlayStation Now dołączyły gry Nioh 2, Jump Force i Streets of Rage 4. Są powody, by sądzić, że czerwiec przyniesie równie obiecujące doświadczenia.

CD Projekt Red Konrad Tomaszkiewicz Wiedźmin 3 Cyberpunk 2077

Użytkownik Reddit odkrył plany Sony?

Jeden z użytkowników serwisu Reddit podzielił się zrzutem ekranu przedstawiającym edycję GOTY Wiedźmina 3 na stronie głównej PlayStation Now. Twierdzi on, że nie był w stanie w tytuł ani w niego zagrać, ale wygląda na to, że lista mogła po prostu pojawić się kilka dni wcześniej. Dowodem na to jest pojawienie się Team SonicRacing, Sonic Mania i SonicForces na tym samym zrzucie ekranu. Tytuły te zostały już bowiem zapowiedziane i pojawią się od 1 czerwca w PlayStation Now. Wygląda więc na to, że Wiedźmin 3 może również trafić do serwisu streamingowego.

Kiedy poznamy pełną rozpiskę gier?

Jak na razie nie wiadomo, kiedy dokładnie Sony ogłosi czerwcowy line-up PlayStation Now na 2021 rok. Zazwyczaj firma czeka do początku miesiąca, aby ujawnić listę nowych dodatków. Ponieważ jednak wspomniane wcześniej tytuły zostały już potwierdzone dla usługi na 1 czerwca, Sony może uznać za rozsądne ogłoszenie oferty na przyszły miesiąc nieco wcześniej niż zwykle.

Wiedźmin 3 PlayStation Xbox gra wideo CD Projekt Red

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Gdzie obejrzeć finał Ligi Mistrzów? Internet czy jednak telewizja?
  2. Wdarła się szturmem i zdobyła poparcie ludzi. Jak teraz radzi sobie popularna waluta?
  3. Kultowa produkcja w nowej odsłonie! Co tym razem szykują twórcy?
  4. 1/8 ludzkości ma korzystać z tej strony. Czy wśród nich będziesz również Ty?
  5. 10 milionów złotych w jeden dzień? Tym ludziom udała się ta sztuka!
  6. Czekasz na tegoroczną olimpiadę? No to mamy coś dla Ciebie!
Czytaj dalej