CD Projekt Red nadal usprawnia Cyberpunk 2077. Wyszła nowa łatka do gry

29 Kwiecień 2021 | Jakub Barabasz | Gry
Cyberpunk 2077 cd projekt red gra komputerowa
Źródło: ign.com

CD Projekt Red nie zrezygnował jeszcze z Cyberpunk 2077. Wczoraj wypuścił aktualizację, która ma naprawić najbardziej widoczne problemy z grą.

Redzi chcą dokończyć to co zaczęli

CD Projekt Red cały czas próbuje naprawić Cyberpunka 2077. Po wypłaceniu ponad 2 milionów dolarów w ramach refundacji, CD Projekt Red stara się zatrzymać wszystkich graczy, którzy pozostali, poprzez ciągłe aktualizacje, które mają na celu naprawić najbardziej rażące błędy w grze. Cyberpunk 2077 przez długi okres od premiery był praktycznie nie do przejścia. Najnowszy tytuł CD Projekt Red to gra z otwartym światem, w której liczy się płynna akcja i postępy w działaniu, a gdy gra ma problemy na prawo i lewo, traci się immersję. CD Projekt Red być może właśnie naprawił większość z tych problemów dzięki najnowszej aktualizacji.

Cyberpunk 2077 cd projekt red gra wideo

Co naprawiono tym razem?

Podczas gdy wydanie Wiedźmina 4 byłoby idealnym wyborem dla wielu fanów, priorytetem jest upewnienie się, że obecny projekt CD Projekt Red jest faktycznie grywalny. Najnowsza aktualizacja ma to właśnie na celu. Zgodnie z informacjami o łatce do Cyberpunk 2077, CD Projekt Red naprawił wiele błędów związanych z zadaniami i otwartym światem. Wprowadził także poprawki do oprawy graficznej, interfejsu użytkownika, stabilności i wydajności. Naprawiono błędy występujące podczas takich zadań jak Gig: Until Death Do Us Part, gdzie winda nie działała, oraz Epistrophy, gdzie gracze zostawali uwięzieni w garażu.

Hotfix wprowadził również poprawki dla konkretnych konsol, optymalizując GPU i ESRAM na Xbox One oraz poprawiając zarządzanie pamięcią na PlayStation 5. Ta łatka udowadnia, że CD Projekt Red nie poddaje się w pracach nad Cyberpunk 2077, a liczne usprawnienia wprowadzone w Hotfixie 1.22 sprawiają, że gra staje się bardziej grywalna dla milionów graczy, którzy zanurzyli się w świecie Night City od czasu premiery. Miejmy nadzieję, że te aktualizacje będą kontynuowane aż do momentu, gdy gra będzie w bardziej komfortowym stanie. Wygląda na to, że ten stan jest już blisko, ale jeszcze nie został osiągnięty.

Cyberpunk 2077 CD Projekt Red gra wideo

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ile konsol PS5 udało się sprzedać Sony w marcu? Wynik może zaskoczyć
  2. Wyciekły tajne dokumenty Electronic Arts. Firma znów się nie popisała
  3. Najnowsze premiery gier! Co tym razem przygotowali twórcy?
  4. Poradnik: Jak odblokować strój Neymara w Fortnite?
  5. Dziś premiera nowego DLC do gry Europa Universalis IV!
  6. Fantasy na miarę "Gry o tron"? Recenzja serialu "Cień i kość"
Czytaj dalej