Wyciekł nowy crossover Fortnite?! Tym razem Epic Games powraca do starej współpracy!

28 Lipiec 2021 | Jakub Barabasz | Gry
Fortnite The Walking Dead
Źródło: youtube.com

Najnowsze przecieki sugerują, że Fortnite może mieć kolejną współpracę z popularnym postapokaliptycznym serialem telewizyjnym The Walking Dead.

Fortnite i The Walking Dead znów razem?

Najnowszy wyciek do sieci sugerują nowy crossover pomiędzy The Walking Dead i Fortnite. Popularna strzelanka battle royale od dewelopera Epic Games, stała się znana z wielu popkulturowych crossoverów w ostatnich latach. The Walking Dead to postapokaliptyczny serial telewizyjny o zombie, oparty na serii Image Comics o tej samej nazwie, która rozpoczęła się w 2010 roku.

Fortnite Azja Epic Games gra wideo

Dla Fortnite to już norma

Fortnite stał się znany ze swoich crossoverów z różnymi innymi filmami, telewizją i franczyzami gier wideo. Poprzedni crossover Fortnite i The Walking Dead zatytułowany Survivors In Arms set został wprowadzony na rynek w grudniu 2020 roku, po ujawnieniu wstępnego zwiastuna na The Game Awards 2020. Zestaw zawiera dwie skórki postaci, pozwalające graczom na wejście do battle royale jako bohaterowie Walking Dead - Daryl Dixon i Michonne. Skórki zawierają nóż Daryla i katanę Michonne, pozwalając graczom na uzupełnienie ikonicznych wyglądów bohaterów. Ostatni przeciek sugeruje, że w niedalekiej przyszłości do Fortnite'a może trafić dodatkowa kolaboracja z Walking Dead. Rzekomy crossover ma pojawić się w przyszłym miesiącu i będzie zawierał niestandardowy szybowiec, z którego gracze będą mogli korzystać podczas spadania do gry.

Było już wiele crossoverów

Oprócz The Walking Dead wiele innych postaci z popkultury znalazło się w kreskówkowym świecie Fortnite. Najnowszą współpracą w grze jest mapa trybu kreatywnego oparta na filmie M. Night Shyamalan's Old. Nowa mapa Fortnite opiera się na podstawowym założeniu filmu - gracze zostają uwięzieni na wyspie, a ich zadaniem jest zebranie zasobów potrzebnych do ucieczki. Wyspa, na której rozgrywa się akcja filmu, szybko postarza tych, którzy się na niej znaleźli, a mapa Fortnite odzwierciedla ten pomysł, wprowadzając limit czasu na ucieczkę. Fortnite wyrobiło sobie markę dzięki serii zabawnych i głośnych crossoverów. Od Johna Wicka po The Avengers, niezliczone ikony popkultury można zobaczyć w świecie battle royale, który stworzyło Epic Games. Podczas gdy dodatkowy crossover z The Walking Dead nie został oficjalnie potwierdzony, niewielu fanów będzie zaskoczonych, jeśli plotki o współpracy dojdą do skutku.

Fortnite gra wideo Epic Games

Czytaj dalej