Gra wideo jako sposób na relaks po starcie na Igrzyskach? Amerykańska sportsmenka ujawniła to w wywiadzie!

27 Lipiec 2021 | Jakub Barabasz | Gry
Marvel Spider-Man Kelly Claes
Źródło: twitter.com

Amerykańska siatkarka plażowa Kelly Claes ujawniła w wywiadzie, że w czasie wolnym od olimpiady gra w Marvel's Spider-Man.

Gry wideo jako sposób na relaks

Siatkarka plażowa Stanów Zjednoczonych Kelly Claes ujawniła ostatnio, że podczas Igrzysk Olimpijskich w Tokio spędza czas wolny, grając w Marvel's Spider-Man na PlayStation 5. Pierwotnie wydany na PlayStation 4, superbohaterski tytuł studia Insomniac otrzymał znaczną aktualizację wraz z debiutem obecnej generacji systemu Sony, która stała się częścią tytułu startowego konsoli.

Po rocznym opóźnieniu Olimpiada w Tokio w końcu się rozpoczęła. Zawodnicy w czasie pomiędzy kolejnymi startami najwięcej uwagi poświęcają odpowiedniej regeneracji. Mając do dyspozycji ograniczone możliwości, olimpijczycy muszą znaleźć sposoby na zajęcie się sobą, a jak się okazuje, jednym z nich są gry wideo. Podczas wywiadu po meczu siatkarka Stanów Zjednoczonych Kelly Claes wspomniała, że gra w Marvel's Spider-Man.

Marvel Spider-Man

To już trzy lata od premiery

We wrześniu Marvel's Spider-Man skończy trzy lata, ale już teraz przez wielu uważany jest za klasyk na PS4. Tymczasem Spider-Man: Miles Morales nie skończył jeszcze roku, ale to nie powstrzymało spekulacji na temat tego, kiedy może zostać ogłoszony potencjalny sequel oryginalnego tytułu. Mimo że Miles Morales był kontynuacją gry Insomniac z 2018 roku, wśród niektórych fanów toczyła się debata, czy tytuł ten jest rzeczywiście pełną grą, ze względu na znacznie krótszą długość w porównaniu z oryginałem.

Olimpijczycy z pewnością pasują do formuły postaci większych niż życie, ponieważ są dosłownie najlepsi na świecie w tym, co robią, a dowiedzenie się, że jeden z nich gra Spider-Mana Marvela sprawia, że wszyscy czują się bardziej wiarygodni. Pozostaje tylko pytanie, czy Kelly Claes ukończy grę, zanim Igrzyska Olimpijskie dobiegną końca?

Marvel Spider-Man

Czytaj dalej