Kultowa produkcja w nowej odsłonie! Co tym razem szykują twórcy?

28 Maj 2021 | Jakub Barabasz | Gry
Fast & Furious Spy Racers Rise of SH1FT3R Netflix gra wideo 2021
Źródło: screenrant.com

3D Clouds i Outright Games ujawnili pierwsze szczegóły na temat gry Fast & Furious: Spy Racers Rise of SH1FT3R. Będzie to nowa produkcja oparta na serialu animowanym Netflixa Fast & Furious - Spy Racers.

Serial doczekał się swojej wersji w grze komputerowej

Fast & Furious: Spy Racers miał premierę na Netflix pod koniec 2019 roku. Producentem wykonawczym był znany z serii Vin Diesel. Odegrał on również rolę w serialu, pojawiając się przy kilku okazjach jako starszy brat protagonisty serii Tony'ego Toretto. Spy Racers śledzi grupę nastoletnich zawodników, którzy z powodzeniem infiltrują przestępczą organizację wyścigową. Do tej pory serial doczekał się 30 odcinków w czterech różnych sezonach.

Kiedy gra pojawi się w sklepach?

Wydawcy zaprezentowali już grę Fast & Furious: Spy Racers Rise of SH1FT3R na platformy Nintendo Switch, PC, PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series X|S. Tytuł opracowany przez 3D Clouds trafi do sklepów w listopadzie tego roku. Rise of SH1FT3R, zainspirowane animacją Netflixa, ponownie połączy obsadę głosową Spy Racers, a ekipa Spy Racers będzie działać pod przykrywką, aby zapobiec zdobyciu przez gang wyścigowy SH1FT3R niebezpiecznego najnowocześniejszego pojazdu.

Fast & Furious Spy Racers Rise of SH1FT3R Netflix gra wideo 2021

Wiele postaci do wyboru

Gracze będą mogli wcielić się w rolę bohaterów takich jak Tony Toretto, Echo, Cisco, Layla Gray lub zasiąść za kierownicą jako członkowie SH1FT3R, tacy jak Shashi Dar, Moray i Rafaela Moreno. W lokalnej kooperacji multiplayerze i trybie dla jednego gracza fani będą mogli wykorzystać sprzęt szpiegowski i dostosować swoje samochody, aby zyskać przewagę podczas wyścigów na torach w pięciu lokalizacjach - w Los Angeles, Rio de Janeiro i na pustyni Sahara.

Franczyza ma złe wspomnienia z grami wideo

Rise of SH1FT3R jest następcą Fast & Furious: Crossroads, innego tytułu wyścigowego z serii Fast & Furious, który pojawił się na rynku pod koniec zeszłego lata. Gra nie trafiła w dziesiątkę pod wieloma względami, zbierając słabe recenzje już na starcie. Ciekawie będzie zobaczyć, jak Rise of SH1FT3R wypadnie w porównaniu z nią.

Fast & Furious Spy Racers Rise of SH1FT3R Netflix gra wideo 2021

ZOBACZ TAKŻE:

  1. 1/8 ludzkości ma korzystać z tej strony. Czy wśród nich będziesz również Ty?
  2. 10 milionów złotych w jeden dzień? Tym ludziom udała się ta sztuka!
  3. Czekasz na tegoroczną olimpiadę? No to mamy coś dla Ciebie!
  4. Czekałeś na ten tytuł? Niestety ale możesz się zawieść. Recenzja Biomutant
  5. Czy nowy dodatek zmieni oblicze słynnej gry? Czym jest Ukryta Głębia?
  6. Tę postać lubi każdy z nas. Nie uwierzysz ile lat już kończy!
Czytaj dalej