TikTok - najpopularniejsze profile na świecie (6-10)

28 Marzec 2021 | Jakub Barabasz | Internet
Tik Tok aplikacja mobilna portal internetowy
Źródło: videotesty.pl

Tik Tok to platforma, która bije obecnie rekordy popularności. Przepisem na sukces okazały się krótkie filmiki z dodaną muzyką. W poniższym artykule przedstawimy Wam sylwetki tiktokerów, którzy zajmują obecnie miejsca 6-10 w rankingu najpopularniejszych.

Miejsce 10 - Michael Le: 46.0 milionów obserwujących

Znany pod nazwą użytkownika justmaiko stał się sensacją TikToka. Wszystko dzięki swoim tanecznym filmikom, w których często pojawia się jego młodszy brat, Jonathan. Współpracował z Jasonem Derulo w aplikacji, wykonując wiele z tańców, które zawładnęły światem w zeszłym roku. Pierwszą pasją Michaela był taniec i choreografia, co widać w jego wielu filmikach. Jest też członkiem grupy tanecznej z choreografią TikTok, Shluv Family.

Michael Le Tik Tok

Miejsce 9 - Will Smith: 48.9 milionów obserwujących

Znany aktor i artysta hip-hopowy przeniósł swoje liczne talenty na TikTok. Jego filmy stały się rozrywką dla wielu użytkowników, Odzwierciedlają one jego karierę filmową i są tworzone jako mini filmy i epizody z fabułą i postaciami. Will jest nadal aktywny na YouTube, współpracując z wieloma osobami i tworząc skecze ze swoją rodziną. Poza sławą w TikTok Will kontynuuje rozwój swojej kariery aktorskiej, pracując w nadchodzących filmach i okazjonalnie pojawiając się w piosenkach innych artystów z branży hip-hopowej.

Will Smith aktor Stany Zjednoczone

Miejsce 8 - Dixie D'Amelio: 49.6 milionów obserwujących

Starsza siostra popularnej Charli również zdobyła sławę w TikTok. Dixie zrobiła karierę poza aplikacją, a konkretnie w przemyśle muzycznym dzięki swoim hitom "Be Happy" i "One Whole Day". Ona i jej siostra stworzyły również podcast "Charli and Dixie: 2 Chix", w którym omawiają gorące tematy i swój styl życia. Dixie jest również znana ze swojego związku z inną gwiazdą TikTok i członkiem Sway House, Noahiem Beck.

Dixie D'Amelio Tik Tok

Miejsce 7 - Loren Gray: 51,6 milionów obserwujących

Loren to piosenkarka i osobowość mediów społecznościowych. Współpracowała z największymi artystami, takimi jak The Chainsmokers i Jason Derulo, którzy pomogli jej zdobyć miejsce w świecie muzycznych influencerów. W grudniu Loren uruchomiła swoją markę biżuterii.

Loren Gray Tik Tok wokalistka

Miejsce 6 - Tik Tok: 51.7 milionów obserwujących

Platforma mediów społecznościowych zajmuje 6 miejsce wśród najczęściej śledzonych użytkowników. Aplikacja wystartowała jako źródło krótkich form wideo, w tym filmy ze śpiewu, tańca, makijażu i tematów edukacyjnych.

Tik Tok portal internetowy aplikacja mobilna

Artykuł, które mogą Cię zainteresować:

Warner Bros: W sieci pojawił się trailer drugiej części Suicide Squad
Stany Zjednoczone: Lina Khan mianowana na komisarza FTC
Twitter - najpopularniejsze profile na świecie (miejsca 6-10)

Czytaj dalej