Czy nowy dodatek zmieni oblicze słynnej gry? Czym jest Ukryta Głębia?

26 Maj 2021 | Jakub Barabasz | Premiery
Minecraft DLC Microsoft Xbox Playstation PC
Źródło: comingsoon.net

Minecraft Dungeons ma nowy DLC o nazwie "Ukryta Głębia". Czym jest nowy dodatek i co wprowadza do gry?

Nowy dodatek już dostępny

Aby gracze mogli zagrać w Minecraft Dungeons, będą musieli kupić go oddzielnie. Minecraft Dungeons jest oddzielną grą, a gracze mogą ją znaleźć w sklepie niezależnie od platformy, której używają. Ukryta głębia jest piątym pakietem kontaktowym do pobrania, który pojawił się w Minecraft Dungeons od czasu jego wydania. Gracze mogą pobrać nowe DLC, instalując je ze sklepu na dowolnej platformie, której gracz używa. Gracze mogą pobrać DLC poprzez aktualizację gry lub używając sklepu Minecraft.

Na czym polega DLC Ukryta Głębia?

Ukryta Głębia jest w zasadzie DLC opartym na wodzie. Dodatek wprowadza graczy do nowych podwodnych lokalizacji wraz z nowymi mobami wypływającymi na powierzchnię głębokiego błękitu. Gracze mogą nawet znaleźć trochę nowego sprzętu. Podczas rozgrywki zostaną wprowadzeni do wszystkich nowych miejsc, które są całkowicie oparte na wodzie! Gracze mogą odkrywać podwodne miejsca z przyjaciółmi, podczas gdy wciąż są w podróży, aby uratować mieszkańców wioski.

Minecraft DLC Microsoft Xbox Playstation PC

Niczym pod prawdziwą powierzchnią wody

W Ukrytej Głębi , zwykłe poziomy tlenu są podzielone na dwa. Oznacza to, że gracze naprawdę będą musieli uważnie monitorować swój poziom tlenu. Dobrą stroną tego DLC jest to, że gracze mogą znaleźć konkretne miejsca w całej grze. Wprowadzony został również nowy przedmiot, który pozwoli tymczasowo oddychać pod wodą. Coś jak eliksir do wodnego oddychania. Gracze będą mogli znaleźć ten sprzęt z dropów skarbów lub zabijając podwodne stwory. To da im tymczasowy efekt oddychania, pozwalający na oddychanie pod wodą bez zmniejszania poziomu tlenu przez określony czas.

Cena

Obecna cena dodatku Ukryta Głębia do Minecraft to nieco ponad 90 złotych. DLC dostępne jest na komputery stacjonarne, jak i konsole Xbox, PlayStation oraz Nintendo Switch.

Minecraft DLC Microsoft Xbox Playstation PC

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Tę postać lubi każdy z nas. Nie uwierzysz ile lat już kończy!
  2. Powrót kultowego serialu! Poznaj szczegóły premiery nowego sezonu
  3. Ogromne straty! Czy rynek kryptowalut wytrzyma to trzęsienie?
  4. RPG jakiego jeszcze nie było? Czy ta produkcja odmieni oblicze gier?
  5. Długo wyczekiwany tytuł wreszcie ujrzy światło dzienne!
  6. Słynna gra zmieni się nie do poznania? Deweloper podał szczegóły!
Czytaj dalej