Skórka Neymara jest już dostępna w Fortnite. To nie koniec atrakcji

27 Kwiecień 2021 | Jakub Barabasz | Gry
Fortnite Epic Games Store Neymar skin skórka
Źródło: screenrant.com

Międzynarodowa gwiazda piłki nożnej oficjalnie trafiła do gry Fortnite. Skórka nawiązująca do Neymara jest od dziś dostępna w ramach przepustki do szóstego sezonu gry. To nie pierwszy raz, gdy Epic Games decyduje się wprowadzić do gry gwiazdy niezwiązane bezpośrednio z esportem i grami wideo.

Stało się! Neymar trafi do Fortnite

Neymar Jr. w końcu trafił do Fortnite! Międzynarodowa gwiazda piłki nożnej właśnie dziś dołączy do tej niezwykle popularnej gry multiplayer. Kiedy już znajdzie się w Fortnite, Neymar Jr. będzie kimś więcej niż tylko piłkarzem. Dzieje się tak, ponieważ jego skórka umożliwia transformację w mechanicznego jaguara grającego w piłkę nożną.

Fortnite Epic Games Store Neymar skin

Nadchodzi szósty sezon gry

Strój Neymara z Fortnite jest częścią przepustki bojowej do szóstego już sezonu gry. Będzie on wymagał od graczy ukończenia kilku wyzwań, aby go odblokować. Jak ogłosiło Epic Games, wyzwania pojawią się na żywo, gdy skórka trafi do gry. Zgodnie z postem Epic, wyzwania będą rozdawane jako zadania przez graczy piłkarskich wokół wyspy Fortnite. Za wykonanie kilku zadań gracze otrzymają różne przedmioty kosmetyczne, takie jak emotki i banery, ale trzeba będzie ukończyć pięć, aby odblokować strój Neymara.

Dostępnych będzie więcej akcesoriów związanych z Neymarem

Oprócz podstawowej skórki Neymara Epic zaoferuje także alternatywną skórkę inspirowaną kultowymi kolorami żółtym, niebieskim i zielonym reprezentacji Brazylii w piłce nożnej. Do Neymara dołączą także różne przedmioty kosmetyczne nawiązujące do klubu, w którym obecnie gra, czyli Paris Saint-Germain. Gracze mogą spodziewać się więc Jaguara Strike Pickaxe, szybowca Aerial Acrobat Glider oraz emotkę celebracji. Aby jeszcze bardziej uczcić pojawienie się Neymara w Fortnite, w Trybie Kreatywnym pojawią się specjalne kursy tematyczne związane z Paryżem. Twórcy udostępnią także, turniej Neymar Jr. Cash Cup, w którym prestiżową nagrodą główną będzie specjalnie zaprojektowany but piłkarski.

Fortnite Epic Games Store Neymar skin

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Niesprawiedliwe bany w Call of Duty? Są masowe zgłoszenia graczy
  2. Wiedźmin 3 pobił rekord! Tak dobrego roku jak 2020 jeszcze nie miał
  3. Battlefield w wersji mobilnej? Deweloper ogłosił co zamierza!
  4. Kultowe RPG powraca w nowej odsłonie! Premiera NieR Replicant ver1.224
  5. Pieniądze: Dogecoin osiągnął szczyt? Jak wygląda sytuacja nowej waluty?
  6. Oscary 2021. Jaki film zwyciężył i kto został najlepszym aktorem roku?
Czytaj dalej