Poradnik: Jak odblokować strój Neymara w Fortnite?

27 Kwiecień 2021 | Jakub Barabasz | Gry
Fortnite Epic Games Store Neymar skin skórka
Źródło: goal.com

Postać Neymara pojawiła się już w grze Fortnite. Specjalna skórka nawiązująca do piłkarskiej gwiazdy jest już dostępna do odblokowania. Jak zatem do zrobić krok po kroku? Śpieszymy Wam z podpowiedzią.

Neymar w końcu pojawił się Fortnite. Zawodnik Paris Saint-Germain i reprezentacji Brazylii stał się pierwszym grywalnym sportowcem w globalnym hicie na Rozdział 2 Sezon 6. 29-latek oficjalnie wszedł do gry. Od teraz gracze mogą grać w najnowszą edycję tytułu Epic Games, mając na sobie cyfrowy kostium zaprojektowany specjalnie z myślą o międzynarodowej gwieździe futbolu.

Fortnite Epic Games Store Neymar skin

W jaki sposób można zdobyć strój Neymara?

Pierwsza i najważniejsza kwestia to uzyskanie dostępu do wyzwań Neymara. Aby je uzyskać, musisz posiadać Przepustkę na Sezon 6. Następnie wystarczy załadować Fortnite w przeciągu najbliższych kilku dni. Do zdobycia stroju potrzebne będzie zapolowanie na pewne postacie kochające piłkę nożną, znajdujące się na całej wyspie. Musisz porozmawiać z tymi postaciami i wybrać zadanie do wykonania. Po pomyślnym wykonaniu pięciu z tych zadań dla piłkarzy, Twój strój Neymara Jr zostanie odblokowany.

28 kwietnia odbędzie się wielki turniej o nazwie Neymar Jr Cup

Aby uczcić pojawienie się Neymara w Fortnite, Epic Games organizuje również jednorazowy turniej solowy. Odbędzie się on dokładnie 28 kwietnia i na szali pojawi się wiele niesamowitych nagród. Zwycięzca Pucharu Neymara w każdym regionie otrzyma pamiątkowe, niestandardowe buty piłkarskie zaprojektowane przez Pumę, których wartość wynosi obecnie około 500 dolarów. Dodatkowo każdy, kto zdobędzie co najmniej 8 punktów w turnieju, otrzyma nową emotikonę Spinner Takes All. Jak zwykle, gracze będą mieli 3 godziny na rozegranie maksymalnie 10 meczów, zdobywając punkty zarówno za rozstawienie, jak i eliminacje. Aby wziąć udział w turnieju, musisz posiadać minimum 30 poziom swojego konta, a także mieć włączone uwierzytelnianie dwuskładnikowe.

Fortnite Epic Games Store Neymar skin

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Skórka Neymara jest już dostępna w Fortnite. To nie koniec atrakcji
  2. Niesprawiedliwe bany w Call of Duty? Są masowe zgłoszenia graczy
  3. Wiedźmin 3 pobił rekord! Tak dobrego roku jak 2020 jeszcze nie miał
  4. Projekt planszówki inspirowanej grą z Capcom zebrał 1,5 mln USD w dzień
  5. Oscary 2021. Jaki film zwyciężył i kto został najlepszym aktorem roku?
  6. Pieniądze: Dogecoin osiągnął szczyt? Jak wygląda sytuacja nowej waluty?
Czytaj dalej