Najnowsze premiery gier! Co tym razem przygotowali twórcy?

28 Kwiecień 2021 | Jakub Barabasz | Premiery
premiery gier gry 2021 xbox playstation komputer
Źródło: pixabay.com

Twórcy gier nie próżnują i w pocie czoła pracują nad swoimi nowymi produkcjami. Dziś mamy do przedstawienia Wam aż cztery premiery gier. Co to będzie?

Farm Manager 2021 (PC)

To kolejna odsłona serii ekonomicznych gier strategicznych stworzonych przez Cleversan Software. Gra kontynuuje tradycje serii, pozwalając graczom wcielić się w rolę farmera zarządzającego swoim gospodarstwem. Rozgrywka rozpoczyna się od skromnego parcela, który z czasem może stać się ogromnym gospodarstwem. Aby do tego doszło, gracz musi zatrudniać pracowników i wszystko nadzorować. Rozwój utrudniać będą również pory roku i zmienne warunki pogodowe, które mogą doprowadzić do powodzi lub suszy. Chociaż nowy Farm Manager nie wprowadza większych zmian, to w grze pojawia się znacznie więcej gatunków roślin i zwierząt.

Farm Manager 2021 gra wideo

Insurmountable (PC / PS4 / PS5 / XONE / XSX)

Insurmountable to roguelike z elementami gry eksploracyjnej i survivalu. Tytuł został utworzony przez niezależne niemieckie studio ByteRockers' Games. Gracz w grze wciela się w alpinistę, który musi dotrzeć na szczyt trzech coraz wyższych i trudniejszych szczytów. Akcję obserwuje z perspektywy trzeciej osoby. Przed rozpoczęciem wyprawy może przyjrzeć się górze i wybrać optymalną drogę. W przypadku śmierci gracz rozpoczyna zabawę od nowa. Szczyty generowane są losowo. Dlatego też każda wspinaczka wygląda inaczej i wymaga zmierzenia się z innymi wyzwaniami.

Insurmountable gra wideo Steam

Legend of Keepers: Career of a Dungeon Master (PC / Switch)

To gra strategiczna wzbogacona o elementy RPG i roguelike. Tytuł został opracowany przez niezależny zespół Goblinz Studio. W Legend of Keepers gracz wciela się we władcę podziemi, pracującego dla firmy o nazwie "Underground". Jego zadaniem jest ochrona lochów i ukrytych w nich skarbów. Przed rozpoczęciem rozgrywki gracz wybiera jednego z trzech władców lochów reprezentujących różne profesje. Gra polega na ustawianiu odpowiednich pułapek i wysyłaniu do walki konkretne rodzaje dostępnych potworów.

Legend of Keepers Career of a Dungeon Master gra wideo

Total War: Rome Remastered (PC)

Jest to odświeżona wersja gry z 2004 roku. Produkcja przenosi gracza do czasów świetności Imperium Rzymskiego. Głównym zadaniem w grze jest poprowadzenie wybranej frakcji i rozwinięcie jej. Zasadnicza rozgrywka pozostaje niezmieniona w stosunku do oryginału. Podobnie jak inne gry z serii jest to mieszanka strategii turowej i czasu rzeczywistego. Opiera się ona na dwóch głównych elementach, czyli zarządzaniu i walce.

Total War Rome Remastered gra wideo

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dziś premiera nowego DLC do gry Europa Universalis IV!
  2. Skórka Neymara jest już dostępna w Fortnite. To nie koniec atrakcji
  3. Poradnik: Jak odblokować strój Neymara w Fortnite?
  4. W tych grach dobrze się przestraszysz. Najstraszniejsze horrory cz.3
  5. Fantasy na miarę "Gry o tron"? Recenzja serialu "Cień i kość"
  6. Oscary 2021. Jaki film zwyciężył i kto został najlepszym aktorem roku?
Czytaj dalej