Tekken 7, Civilization 6 i Need For Speed dostępne za darmo na Xbox!

27 Marzec 2021 | Jakub Barabasz | Gry
Xbox Tekken 7 gra wideo Free Play Days
Źródło: redvaluegaming.com

Xbox ogłasza, że Tekken 7, Civilization 6 i Need For Speed: Hot Pursuit Remastered będą dostępne do darmowej gry w ten weekend.

Gry Tekken 7, Civilization 6 i Need For Speed Hot Pursuit: Remastered będą częścią Free Play Days na konsoli Xbox w ten weekend. Te trzy gry o dużym budżecie będą również w sprzedaży, w tym ich różne pakiety i DLC. Free Play Days to świetna inicjatywa, która pozwala graczom Xbox wypróbować gry, których być może wcześniej nie mieli.

Gry, które zostały udostępnione za darmo podczas Free Play Days

Tekken 7 ukazał się w czerwcu 2017 roku na konsolach i był chwalony przez weteranów serii, a także nowych graczy. Jego solidny roster oraz zróżnicowany system ruchów sprawił, że gra otrzymała naprawdę dobre recenzje. Producent gry udostępnia także systematycznie aktualizacje zawierające nowe bojowników i poziomy. W Polsce zrobiło się głośno o tym tytule ze względu na pojawienie się w grze polskiej postaci Lidii Sobieskiej.

Xbox Tekken 7 Lidia Sobieska

Need For Speed Hot Pursuit: Remastered został wydany w listopadzie 2020 roku. Po poprawie wizualnych aspektów postrzegana jest jako jeden z najlepszych nowoczesnych wpisów w serii. Gra przyniosła przyjemną rozgrywkę konkurencyjną, która pozwoliła graczom iść łeb w łeb jako policjant lub zawodnik. Civilization 6 pierwotnie został wydany w październiku 2016 roku i był chwalony za jego jeszcze głębsze strategicznej rozgrywki, jak również kontynuacji serii dziedzictwo replayability.

Ile będzie trwało Free Play Days?

Na swoim oficjalnym blogu, Xbox ogłosił, że te trzy gry będą dostępne dla Free Play Days od czwartku, 25 marca do niedzieli, 28 marca. W ten weekend nie tylko będzie można zagrać za darmo, ale również będą one dostępne w sprzedaży w Xbox Store. Tekken 7 i jego Ultimate Edition będą dostępne odpowiednio za 40 i 80 złotych. Civilization 6 będzie kosztować około 78 złotych. Need For Speed Hot Pursuit: Remastered będzie można nabyć za 95 złotych. Free Play Days to inicjatywa polegająca na udostępnianiu poszczególnych tytułów bez opłat. Promocja zazwyczaj trwa kilka dni, w których to posiadacze subskrypcji Xbox Live Gold oraz Xbox Game Pass Ultimate mogą zagrać bez opłat w kilka ciekawych tytułów. Promocja ta ma na celu oczywiście zachęcenie graczy do wykupienia subskrypcji akurat na konsoli Xbox. Niemniej jednak jest to niewątpliwy plus konsoli Xbox. Free Play Days umożliwia bowiem graczom darmowe przetestowanie gry, której zakup mają w planach.

Xbox Free Play Days

Artykuły, które mogą Cię zainteresować:

Fortnite dodaje Alli, siostrę Lynx, do gry w kwietniowym Crew Pack
Motocykle głównym tematem najnowszej aktualizacji GTA Online
Co wiemy o Battlefield 6? Data premiery i nowości w rozgrywce

Czytaj dalej