Kolejne weekendowe premiery gier. Tym razem aż cztery nowe tytuły

27 Marzec 2021 | Jakub Barabasz | Premiery
premiery gier 2021 xbox playstation
Źródło: pixabay.com

Premiery gier w ostatnim tygodniu marca wychodzą gęsto i regularnie. Tym razem opiszemy cztery kolejne tytuły, które pojawią się na rynku gier w ostatnim weekendzie marca.

Adeptus Titanicus: Dominus – (PC)

Adeptus Titanicus: Dominus to strategia turowa obracająca się wokół bitew mechowych. Gra została stworzona przez australijskie Membraine Studios. Gra osadzona jest w mrocznym uniwersum Warhammera. Pozwala się ona wcielić graczom w dowódców tytułowych Tytanów. W tym uniwersum na polach bitew dominują wielkie kroczące maszyny bojowe. Twórcy gry inspirowali się głównie grą bitewną Titan Legions z lat 90-tych - drugą implementacją systemu bitewnego Epic, zawierającą zasady pozwalające graczom na toczenie jeszcze większych bitew niż w standardowej grze bitewnej Warhammer 40,000.

Adeptus Titanicus Dominus gra wideo

It Takes Two – (PC / PS4 / PS5 / XONE / XSX)

It Takes Two to przygodowa gra akcji zrealizowana w formie platformówki. Koncentruje się ona na trybie kooperacji. Projekt został opracowany przez studio Hazelight. Studio to znane jest min. z A Way Out. Gra została wydana przez firmę Electronic Arts pod szyldem EA Originals.

It Takes Two gra wideo

Monster Hunter: Rise – (Switch)

Monster Hunter: Rise to kolejna odsłona słynnej serii RPG akcji. Gracz poluje w niej na potężne bestie. Gra oferuje tryb dla pojedynczego gracza, a także możliwość zabawy w czteroosobowym co-opie. Za jej opracowanie i wydanie odpowiada japońska firma Capcom. Firma ta od lat rozwija już ten cykl. Akcja Monster Hunter: Rise osadzona jest w wiosce o nazwie Kamura i jej okolicach. Fabuła gry skupia się na dziwnych, niszczycielskich wydarzeniach zwanych Rampage, które zagrażają wspomnianej wiosce.

Monster Hunter Rise gra wideo capcom

Out of the Park Baseball 22 – (PC)

Out of the Park Baseball 22 opiera się na podobnych założeniach, co poprzednie części serii. W grze występują prawdziwe drużyny ze światowych lig, w tym amerykańskiej MLB i MLBPA. Produkcja może się pochwalić odpowiednimi licencjami. Została opracowana i wydana przez firmę Out of the Park Developments. W Out of the Park Baseball 22 można grać zarówno solo, jak i z innymi użytkownikami. Gra oferuje tryb dla pojedynczego gracza oraz szereg trybów online. Tytuł posiada również rozbudowany moduł Perfect Team, który pozwala nam na wspólną zabawę z tysiącami innych użytkowników z całego świata.

Out of the Park Baseball 22 gra wideo

Artykuły, które mogą Cię zainteresować:

Weekendowe premiery gier czyli w co zagramy w najbliższych dniach?
Premiery gier 2021. Jakie tytuły zostały dziś wydane?
II wojna światowa w nowej grze od polskiego studia!

Czytaj dalej