WWE 2K22 bez głównej gwiazdy? Niestety jest to możliwe

26 Lipiec 2021 | Jakub Barabasz | Gry
Daniel Bryan WWE 2K22 2K Games
Źródło: mywrestling.com.pl

Według plotek organizacja WWE żąda usunięcia swojej gwiazdy Daniela Bryana z nadchodzącej gry WWE 2K22.

Ostatni raport sugeruje, że WWE zażądało usunięcia Daniela Bryana z nadchodzącego WWE 2K22. Dzieje się tak, ponieważ krążą plotki, że Bryan był w rozmowach, aby dołączyć do konkurencyjnej promocji wrestlingu All-Elite Wrestling, ponieważ jego kontrakt WWE wygasł na początku tego roku.

Daniel Bryan WWE 2K22 2K Games

Bryan, który od dawna jest ulubieńcem fanów WWE, podobno rozważa swoje opcje dotyczące tego, gdzie zamierza się zarejestrować, a raporty wskazują, że chciałby współpracować z New Japan Pro Wrestling. AEW ma już z nimi ciepłe relacje próba współpracy WWE z nimi, która upadła w zeszłym miesiącu, podobno popchnęła Bryana w kierunku ewentualnego podpisania umowy z AEW. Niestety dla fanów gier WWE, może to oznaczać koniec prawie 10-letniej passy możliwości grania Danielem Bryanem w interaktywnych symulatorach wrestlingu od 2K.

Seria WWE 2K od dłuższego czasu toczy podjazdową walkę ze zmęczeniem franczyzą, która sięgnęła zenitu wraz z katastrofalną, pełną błędów premierą WWE 2K20. Nawet obecność Daniela Bryana w rosterze nie była w stanie uratować tej problematycznej odsłony przed ogromnym ciosem, który był tak poważny, że 2K zdecydowało się na przerwanie swojej głównej serii wrestlingu w 2020 roku. Teraz deweloper obiecuje nowy kierunek z tegorocznym WWE 2K22, który został ujawniony podczas kwietniowej dwudniowej WrestleManii PPV. Podobno utrata Daniela Bryana może być trudna dla niektórych graczy, którzy chcą kupić WWE 2K22 w tym roku, biorąc pod uwagę, jak bardzo jest on popularny wśród fandomu wrestlingu.

Daniel Bryan WWE 2K22 2K Games

Czytaj dalej