Ponad 700 gier w promocyjnych cenach! Rusza Xbox Ultimate Game Sale!

26 Lipiec 2021 | Jakub Barabasz | Gry
Źródło:

W ramach Xbox Ultimate Game Sale wybrane tytuły można kupić nawet o 90% taniej, a dodatkowo można nabyć Xbox Game Pass i akcesoria komputerowe.

Rusza Xbox Ultimate Game Sale

Rozpoczęła się Xbox Ultimate Game Sale, a niektóre tytuły zostały przecenione nawet o 90%. Ta coroczna letnia wyprzedaż jest jedną z największych organizowanych dla konsoli, z ofertami na ponad 700 tytułów cyfrowych. Są też wyprzedaże na coraz szerszy Game Pass Ultimate i fizyczne akcesoria. Wyprzedaż będzie trwać do 5 sierpnia.

Wiele zmian na przestrzeni lat

The Ultimate Game Sale przeszło przez wiele iteracji w trakcie swojego istnienia. Zaczęło się jako Microsoft Store Ultimate Game Sale, zanim zostało przemianowane na Xbox Super Game Sale w 2019 roku. Na wyprzedaży znalazło się 708 gier, z których część można otrzymać nawet 90% taniej. Na przykład, Anthem spadła z 59,99 dolarów do zaledwie 5,99 dolarów. Battlefield 1: Revolution jest o 80% tańszy i kosztuje tylko 7,99$. Call of Duty: Black Ops Cold War, NBA 2K21 oraz Assassin's Creed Valhalla również doczekały się znaczących obniżek cen w ramach akcji. Oczywiście na liście znalazło się też kilka tytułów indie. Gang Beasts jest o połowę tańszy, Cuphead kosztuje tylko 14,99$, a Undertale jest o 25% tańsze.

Xbox Ultimate Game Sale

Xbox Game Pass za 1$

W czasie trwania wyprzedaży, nowi członkowie mogą zapisać się do Xbox Ultimate Game Pass za jedyne 1$. Cena ta dotyczy tylko pierwszego miesiąca, wszystkie kolejne miesiące będą kosztować normalną cenę. W sprzedaży są również różne akcesoria PC. Należą do nich słuchawki, myszy komputerowe, klawiatury, a nawet nowe monitory. Sama liczba przecenionych gier jest imponująca. Każdy gatunek ma co najmniej kilkanaście tytułów na sprzedaż.

Nie jedyna lecz wyjątkowa

Ultimate Game Sale nie jest jedyną dużą wyprzedażą, jaką Microsoft organizuje co roku dla gier na konsolę Xbox. Jednak to właśnie liczba gier na wyprzedaży nadaje temu wydarzeniu przydomek "Ultimate". Jest to również jeden z lepszych momentów, aby złapać akcesoria PC z oficjalnego sklepu Microsoft.

Xbox Ultimate Game Sale

Czytaj dalej