Premiery gier 2021. Jakie tytuły zostały dziś wydane?

25 Marzec 2021 | Jakub Barabasz | Premiery
premiery gier xbox playstation komputer
Źródło: pixabay.com

Mech Mechanic Simulator, Crash Bandicoot: On the Run!, Black Legend, a także Dancy Ace to dzisiejsze premiery gier. Na jakich platformach pojawią się wspomniane już produkcje i jaka jest ich fabuła? O tym wszystkim dowiedziecie się z poniższego artykułu.

Mech Mechanic Simulator - (PC)

Mech Mechanic Simulator to realistyczny symulator konstruowania i naprawiania mechów. Został on jednak wzbogacony o elementy ekonomiczne. Deweloperem tytułu jest niezależne polskie studio Polyslash. Zespół ten odpowiedzialny jest m.in. za stworzenie survival horroru Phantaruk. Są to również twórcy przygodowej gry We the Revolution, której akcja osadzona została w XVIII-wiecznej Francji.

Mech Mechanic Simulator gra wideo

Crash Bandicoot: On the Run! – (AND / iOS)

Crash Bandicoot: On the Run! to poboczna odsłona cyklu platformówek z tytułowym marsupialem w roli głównej. Ta darmowa gra jest przedstawicielem auto runnerów i została wydana na urządzenia mobilne przez firmę King. Za jej produkcję odpowiada wewnętrzne studio wydawcy, które wcześniej stworzyło serię Candy Crush.

Crash Bandicoot On the Run! gra mobilna

Black Legend - (PC / PS4 / PS5 / XONE / XSX / Switch)

Black Legend to turowe RPG dark fantasy inspirowane folklorem Beneluksu. Jest to kolejne dzieło belgijskiego studia Warcave. Studio to stworzyło wcześniej strategię czasu rzeczywistego Warparty. Akcja Black Legend rozgrywa się w fikcyjnym mieście inspirowanym holenderską architekturą z XVII wieku. Alchemik Mephisto przejął władzę i sprowadził mgłę, która doprowadziła mieszkańców do szaleństwa. Grupa najemników, dowodzona przez gracza, stawia mu czoła. W starciu z kultystami obłąkanego tyrana bohaterowie mogą liczyć na pomoc skromnego ruchu oporu.

Black Legend gra wideo

Dandy Ace - (PC / XONE / Switch)

Dandy Ace to gra typu roguelike z elementami gry karcianej. Została opracowana przez niezależne brazylijskie studio Mad Mimic Interactie. Wydawcą tytułu zostało NeoWiz Games. Głównym bohaterem gry jest Dandy Ace - magik, który został uwięziony w przeklętym lustrze przez złowrogą iluzjonistkę Lele. Aby uciec i pokonać swojego zielonookiego wroga, protagonista będzie musiał przedostać się przez ciągle zmieniający się pałac. Jego pomieszczenie tworzą rozległy labirynt pokoi i korytarzy. Bohater będzie musiał stawić również czoła czekającym na niego wrogom.

Dandy Ace gra wideo

Artykuły, które mogą Cię zainteresować:

II wojna światowa w nowej grze od polskiego studia!
W tej okolicy straszy! Recenzja gry Mundaun
Co wiemy o Battlefield 6? Data premiery i nowości w rozgrywce

Czytaj dalej