Motocykle głównym tematem najnowszej aktualizacji GTA Online

26 Marzec 2021 | Jakub Barabasz | Gry
GTA gra online Rockstar Games motocykle
Źródło: rockstargames.com

GTA Online organizuje Tydzień Motocyklistów od teraz do 31 marca, pozwalając użytkownikom na skorzystanie z bonusów za pracę motocyklisty, darmowych kurtek i podwojonych zarobków. Co jeszcze wprowadzi nowa aktualizacja?

Ten tydzień upłynie pod znakiem motocykli i motocyklistów

Od teraz do 31 marca trwać będzie, Tydzień Motocyklistów w Grand Theft Auto Online. Pozwoli on graczom na skorzystanie z wielu bonusów. Będzie można je zdobyć min. za pracę motocyklisty. Dodatkowo gracze będą mogli skorzystać podwojonych zarobków i darmowych kurtek motocyklisty. Cotygodniowe aktualizacje pojawiają się regularnie. Dzieje się to zarówno w GTA Online, jak i Red Dead Online. Często oferują one dodatkowe zachęty do eksploracji określonej zawartości. Bardzo często spotyka się również podwajanie obecnie dostępnych w grze nagród i XP.

Co jakiś czas pojawiają się też większe patche. Co prawda minęło już kilka miesięcy, odkąd któryś z tytułów otrzymał wartą uwagi aktualizację zmieniającą rozgrywkę. Oprócz ciągłego wspierania swoich sieciowych przedsięwzięć, Rockstar Games ma zapewne pełne ręce roboty z aktualizacjami GTA V dla PlayStation 5 i Xbox Series X|S, które mają pojawić się jeszcze w tym roku.

GTA Online Rockstar Games motocykle

Jakie bonusy w związku z nową aktualizacją?

Serwis Rockstar opublikował informacje na temat bonusów Tygodnia Motocyklistów w najnowszej, cotygodniowej aktualizacji Grand Theft Auto Online. Motocykle i motocykliści są w tym tygodniu w centrum uwagi, ponieważ członkowie Klubów Motocyklowych, którzy wypełnią Kontrakty Klubowe, Prace MC i Wyzwania, otrzymają podwójne RP i gotówkę w grze. Gracze, którzy wcielą się w rolę ochroniarza lub współpracownika w zespole ochrony organizacji, również mogą liczyć na podwójne wynagrodzenie. Ponadto, odwiedzając renomowane sklepy odzieżowe, gracze otrzymają kilka darmowych kurtek Biker. Wśród nich będą: Contrast Camo Denim, Washed Patch Denim, Cobble Denim i Indigo Denim.

Jak zawsze, cotygodniowa aktualizacja GTA Online wydaje się oferować graczom wiele powodów, aby wrócić do gry w ten tytuł. Skupienie się na bardziej motocyklowym aspekcie gry z pewnością wzbudzi zainteresowanie użytkowników, którzy zazwyczaj nie przywiązują wagi do motocykli i klubów motocyklowych w GTA. Jednak wielu fanów z niecierpliwością czeka na to, jak Rockstar poradzi sobie z portami GTA V na konsole PS5 i Xbox Series. Wszyscy czekamy również na nowe informacje odnośnie nowej odsłony cyklu czyli gry GTA 6.

GTA Online Rockstar Games motocykle

Artykuły, które mogą Cię zainteresować:

Co wiemy o Battlefield 6? Data premiery i nowości w rozgrywce
Przecieki mówią o tym, że nowe Call of Duty będzie nosić nazwę Vanguard
Polska postać w grze Tekken 7!

Czytaj dalej