Fortnite dodaje Alli, siostrę Lynx, do gry w kwietniowym Crew Pack

26 Marzec 2021 | Jakub Barabasz | Gry
Fortnite Epic Games Store gra online multiplayer
Źródło: forbes.com

W następnym dodatku Fortnite Crew Pack do gry zostanie dodana Alli czyli kociara i siostra bohatera Lynx. Będzie to kolejna nowa grywalna skórka.

Alli to nowa postać w Fortnite

Nadchodzący Fortnite Crew Pack doda gry Alli. Jest to siostra kolegi grywalnej postaci Lynx. Alli będzie oczywiście grywalną skórką. Sensacja battle royale Epic Games rozpoczęła się w 2017 roku, a jej obecność społeczna i popularność stale rośnie. Oprócz innych regularnych aktualizacji zawartości, gra oferuje szeroki wybór skórek Battle Pass i Item Shop dla graczy. Pozwala to graczom kontrolować zarówno oryginalne postacie, jak i gości z różnych innych franczyz.

Każdy sezon to szereg nowości

Każdy nowy sezon Fortnite przynosi drastyczne zmiany w grze. To właśnie dzięki temu ten niezwykle popularny tytuł pozostaje świeży wiele lat po premierze. Gracze bardzo chwalą sobie wyjątkowe wydarzenia w grze. Mapa Fortnite ulega drastycznym zmianom z każdym nowym sezonem. Ekscytujące nowości, takie jak crossovery z różnymi grami i franczyzami filmowymi, podtrzymują zainteresowanie starych fanów i przyciągają nowych. Ostatnia aktualizacja Fortnite'a przyniosła różne zmiany na mapie gry w Sezonie 6. Wśród nich były min. dodanie nowego punktu orientacyjnego o nazwie The Spire i zastąpienie centralnego niegdyś obszaru pustyni.

Fortnite Epic Games Store gra online

Crossovery z innymi znanymi tytułami to norma w Fortnite

Epic Games ujawniło, że w przyszłym miesiącu w Fortnite Crew Pack pojawi się Alli. Jest on inspirowana kocią siostrą postaci Lynx. Oprócz samej Alli, kwietniowy Crew Pack będzie zawierał również różne przedmioty tematyczne. Wśród nich będzie min. plecak Squee Back Bling w kształcie myszy oraz opaska Cat's Paw Wrap. Pakiet będzie również zawierał nowy ekran ładowania, który przedstawia Alli przechadzającą się po wybiegu. Ten Crew Pack będzie dostępny 31 marca i będzie darmowy dla członków załogi Fortnite.

Wraz z dodaniem nowych oryginalnych postaci, takich jak Alli, wielu fanów Fortnite domaga się kolejnych crossoverów z innymi grami wideo i franczyzami filmowymi. Niedawna ankieta wysłana przez Epic Games do wybranych graczy Fortnite sugeruje, że rozważany jest crossover z Resident Evil Village. W ankiecie wymieniono Ethana Wintersa i Lady Dimitescu, protagonistę i antagonistę nadchodzącego tytułu, a także powracającą bohaterkę serii, Jill Valentine. Wielu fanów zasugerowało również, że crossover z franczyzą filmową Mad Max byłby odpowiednim.

Fortnite Epic Games Store gra online

Artykuły, które mogą Cię zainteresować:

Motocykle głównym tematem najnowszej aktualizacji GTA Online
Co wiemy o Battlefield 6? Data premiery i nowości w rozgrywce
Przecieki mówią o tym, że nowe Call of Duty będzie nosić nazwę Vanguard

Czytaj dalej