Sony się wygadało! Czy znamy już gry z sierpniowego PlayStation Plus?

25 Lipiec 2021 | Jakub Barabasz | Gry
PlayStation Plus Sony
Źródło: techradar.com

Sierpniowa oferta PlayStation Plus została ujawniona. Najwyraźniej Sony przypadkowo opublikowało to, co pojawi się w PS Plus, wcześniej niż planowano.

Lista gier została usunięta, ale jak zwykle w internecie nic nie ginie. Gry, które znalazły się w zestawieniu to Hunter's Arena: Legends, Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville oraz Tennis World Tour 2.

Hunter's Arena: Legends

Wydana już na PC Hunter's Arena: Legends to gra battle royale dla 30 graczy, która została wcześniej zapowiedziana jako premiera pierwszego dnia sierpnia w ramach PlayStation Plus, zarówno na PS4, jak i PS5; jednak według sierpniowej listy, członkowie programu Plus otrzymają tylko wersję na PS5. Możliwe, że Sony omyłkowo pominęło na liście wersję na PS4, albo plan wydania uległ zmianie.

Hunter's Arena: Legends

Plants vs. Zombies

Plants vs. Zombies firmy PopCap to gra, która składa się z różnych regionów, takich jak free-roam obszarów i węzłów społecznych, takich jak Dave Manor, gdzie można połączyć się z innymi graczami i dostosować swoje preferowane grywalne roślin lub zombie z kostiumów. W grze wprowadzono także nowe klasy gry zespołowej, pozwalające grać jako jedna jednostka. Gra zawiera również kooperacyjny split-screen. Gra została pierwotnie wydana w październiku 2019 roku na PC, Xbox One i PlayStation.

Plants vs. Zombies

Tennis World Tour 2

W dokumencie jest jeszcze mowa o Tennis World Tour 2. Tutaj gracz wciela się w najlepszych tenisistów na świecie. Do wyboru ma wiele trybów gry, w tym gry singlowe i deblowe, lokalne i sieciowe. Dostępny jest również tryb kariery, w którym może zarządzać sezonem, personelem, sprzętem i sponsorami.

Tennis World Tour 2

Czytaj dalej