Nowe DLC do Valhalli pojawi się szybciej niż wszyscy się tego spodziewali? Co w planach ma Ubisoft?

25 Lipiec 2021 | Jakub Barabasz | Gry
Assassins Creed Valhalla Oblężenie Paryża gra wideo DLC
Źródło: assassinscreed.fandom.com

Usunięty post ze strony sklepu Xbox sugeruje, że drugie DLC do Assassin's Creed Valhalla, Oblężenie Paryża, może pojawić się już w sierpniu.

Światełko nadziei na szybką premierę nowego DLC

Na podstawie usuniętego wpisu na stronie sklepu Xbox, drugie fabularne rozszerzenie Assassin's Creed Valhalla: Oblężenie Paryża, może pojawić się na początku sierpnia. Oblężenie Paryża to dodatek, o którym mówiono już od dawna, jednak Ubisoft trzymał szczegóły dotyczące daty premiery pod kluczem.

Ubisoft Assassin's Creed Valhalla gra wideo

Co wiemy o Oblężeniu Paryża?

Fani zostali uraczeni nowymi informacjami kilka tygodni temu podczas streamu Ubisoft Forward na E3 2021. Wiadomo, że zawartość dodatku wprowadzi nowe bronie, ekwipunek, typy wrogów i umiejętności. Kilka z tych świeżych dodatków pojawiło się także w krótkim zwiastunie z rozgrywki dla tego rozszerzenia. Od tego czasu do sieci nie trafiły jednak żadne inne wieści, przez co fani zastanawiają się, czy zapowiadane wcześniej letnie okienko premiery nadal jest aktualne. Co ciekawe, potencjalny przeciek wskazuje na to, że gracze wezmą udział w oblężeniu Paryża znacznie wcześniej, niż mogliby się tego spodziewać.

O co chodzi w przecieku?

Dedykowane Assassin's Creed konto na Twitterze CriptAssassINI zamieściło niedawno zrzut ekranu udostępniony przez jednego z jego zwolenników, na którym widniała strona Xboxa, która wymieniała Oblężenie Paryża jako dodatek mający pojawić się 5 sierpnia. Jednak późniejszy tweet ujawnił, że strona została później usunięta z cyfrowego sklepu. W związku z tym, że lato powoli dobiega końca, Ubisoft musi mieć w planach podzielenie się szczegółami dotyczącymi daty premiery nowego dodatku w nadchodzących tygodniach. Nie byłoby to zbyt zaskakujące, gdyby te szczegóły dotyczyły opóźnienia, zwłaszcza biorąc pod uwagę krótkie opóźnienie, które miało miejsce przy wczesniejszych dodatkach. Oczekujących nowych treści gracze mogą zostać nieco złagodzeni poprzez kolejną aktualizację tytułu AC Valhalla, która pojawi się 27 lipca.

Assasin's Creed Valhalla - gra komputerowa

Czytaj dalej