RPG jakiego jeszcze nie było? Czy ta produkcja odmieni oblicze gier?

25 Maj 2021 | Jakub Barabasz | Premiery
King of Seas gra wideo premiery gier 2021
Źródło: gamereactor.pl

King of Seas to gra osadzona na bezkresnych wodach ogromnych oceanów. W jaki sposób świat piratów został przedstawiony w tej produkcji?

Wejdź w świat piratów!

King of Seas to proceduralnie generowana gra RPG od włoskiego dewelopera 3DClouds. Nie należy mylić go z Sea of Thieves, czyli pirackim multiplayerem, który zdobył popularność w zeszłym roku. King of Seas to gra dla jednego gracza, osadzona w śmiertelnie niebezpiecznym świecie. Wpływ na rozgrywkę i przetrwanie bohatera będą miały min. warunki pogodowe. Oprócz losowo rozmieszczonych wysp i zagrożeń pogoda jest również nieprzewidywalna, przynosząc sztormy i silne wiatry. Mgła, która spowija drogę, może również sprowadzić rywalizujących piratów, którzy będą walczyć między statkami. Misje w grze obejmują podbijanie osad i klasyczne poszukiwanie skarbów.

King of Seas gra wideo premiery gier 2021

Jest fabuła ale...

3DClouds podkreśla, że historia jest epicką przygodą z atrakcyjnymi postaciami. Celem jest zdobycie tytułu króla piratów. Jeśli jednak gracz zechce zejść z tej ścieżki i zająć się np. podbijaniem terytoriów to dostosuje się do tego. Od czasu do czasu gracz może też brać udział w bitwach morskich, w których liczy się zarówno obsługa dział, jak i sprawne manewrowanie. W trakcie rozgrywki zdobywa on również nowe umiejętności i rozwija swój statek.

Czy King Of Seas przełamie impas?

Chociaż gry o piratach nie mają zbyt dobrych osiągnięć, poza Assassin's Creed 4: Black Flag, być może King of Seas będzie kolejnym tytułem, który przełamie piracką klątwę obok Sea of Thieves i podobnie zakończy się wielkim sukcesem. Najnowsza produkcja ukaże się na komputery stacjonarne (PC), konsole Play Station 4 Xbox One oraz Nintendo Switch.

King of Seas gra wideo premiery gier 2021

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Długo wyczekiwany tytuł wreszcie ujrzy światło dzienne!
  2. Ogromne straty! Czy rynek kryptowalut wytrzyma to trzęsienie?
  3. Słynna gra zmieni się nie do poznania? Deweloper podał szczegóły!
  4. Wydobywaj Bitcoin i wygraj z międzynarodową polityką!
  5. 41 urodziny legendy! W uczczeniu tej rocznicy pomoże wielka amerykańska organizacja
  6. Deweloperzy kultowej serii gier chcą przejąć rynek dziecięcych zabawek?
Czytaj dalej