Słynna gra zmieni się nie do poznania? Deweloper podał szczegóły!

24 Maj 2021 | Jakub Barabasz | Gry
Overwatch Blizzard gry wideo gra online
Źródło: dvclan.org

Zespół Overwatch 2 ujawnił kilka kluczowych informacji na temat tego, jak będzie wyglądało PvP w Overwatch 2. Sprawdź co nowego zostanie dodane do gry.

Blizzard zmniejsza ilość graczy!

Wraz z premierą Overwatch 2 gra zmieni się na zawsze, z 6v6 na 5v5. Choć może się to wydawać niewielką zmianą, przejście na grę 5v5 jest ogromne, ponieważ blokada ról nadal będzie obowiązywać, co oznacza, że stracimy rolę czołgu w ustawieniu 1-2-2 w grze. Osłony w jakimś stopniu są zawsze potrzebne, a więc usunięcie kolejnego czołgu może oznaczać, że off-tanki będą rzadko, jeśli w ogóle, wybierane. Na scenie pro pojawiły się poważne obawy, gdzie wielu graczy obawia się, że w przyszłym roku zostaną bez pracy.

Overwatch Blizzard gry wideo gra online

Co z tankami?

Jednak transmisja Overwatch 2 PvP pokazała, że rola tanka ulegnie ogromnej zmianie w Overwatch 2. Obejmuje to zmiany w bohaterach takich jak Reinhardt, który może teraz podwoić firestrike i anulować swoją szarżę, oraz Winston, który ma teraz drugorzędną broń ogniową dalekiego zasięgu. Wszystko po to, aby umożliwić bardziej agresywną rozgrywkę czołgami, a dzięki temu, że tylko jeden czołg jest teraz grywalny, cała gra będzie miała znacznie szybsze tempo.

Nowe pasywy, mapy oraz tryb rozgrywki

Do gry zostały dodane nowe pasywy, aby umożliwić graczom bardziej agresywną grę. Obejmują one samoleczenie dla wszystkich supportów, a bohaterowie zadający obrażenia otrzymują bonus do prędkości. Zaprezentowane nowe lokacje prezentowały się bardzo ładnie, ale do tego studio zdążyło już przyzwyczaić graczy. Nowy tryb gry Push również wyglądał zabawnie i z pewnością urozmaici nieco rozgrywkę.

Overwatch Blizzard gry wideo gra online

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wydobywaj Bitcoin i wygraj z międzynarodową polityką!
  2. 41 urodziny legendy! W uczczeniu tej rocznicy pomoże wielka amerykańska organizacja
  3. Deweloperzy kultowej serii gier chcą przejąć rynek dziecięcych zabawek?
  4. Facebook i Google pozbędzie się większości swoich treści? Wiele na to wskazuje!
  5. 250 złotych za grę, którą przejdziesz w 5 minut? To naprawdę się wydarzyło!
  6. Zmiany w aplikacji Tinder. Kto będzie obecny podczas Twoich rozmów?
Czytaj dalej