Deweloperzy kultowej serii gier chcą przejąć rynek dziecięcych zabawek?

23 Maj 2021 | Jakub Barabasz | Gry
Forza Horizon Hot Wheels gry wideo zabawki dziecięce
Źródło: isbtech.pl

Według doniesień znana seria gier wyścigowych z otwartym światem na konsolę Xbox, Forza Horizon, będzie współpracować z Hot Wheels. Nad czym konkretnie?

Współpraca od lat

Według doniesień znana seria gier wyścigowych z otwartym światem na konsolę Xbox, Forza Horizon, będzie współpracować z Hot Wheels nad nową linią zabawkowych modeli samochodów, które pojawią się na rynku we wrześniu. Hot Wheels ma długą historię współpracy z Forzą. Po wydaniu w 2016 roku Forza Horizon 3 otrzymała ogromne rozszerzenie Hot Wheels Expansion w maju 2017 roku. Rozszerzenie zawierało całkowicie nową mapę, szereg stylizowanych hot rodsów i kilometry płonących, pomarańczowych torów Hot Wheels. Hot Wheels wypuściło również własną linię markowych samochodów upamiętniających premiery Forza Motorsport 7 i Forza Horizon 4, odpowiednio w 2017 i 2018 roku.

Instagram zdradził szczegóły?

Nowy post na Instagramie od thuntedblog sugeruje, że nowa linia niezapowiedzianych modeli Hot Wheels z logo Forza Horizon pojawi się we wrześniu tego roku. Wraz z datą premiery, post zawiera zdjęcia trzech zapakowanych samochodów z linii, w tym Mercedes-Benz klasy A, Corvette C7.R i niewyraźny obraz Porsche 911 GT3 RS. Niedługo po pierwszym poście, thuntedblog opublikował kolejny post z dużo wyraźniejszym obrazem opakowania Porsche. Każda gra Horizon, z wyjątkiem pierwszej, została uruchomiona pod koniec września. Biorąc pod uwagę pustynne tło opakowań Hot Wheels, wrześniową premierę i użycie nowej czcionki "Forza" z trailera Motorsport 8, te modele uwiarygodniają teorię, że Horizon 5 będzie miało premierę tej jesieni i będzie osadzone w Meksyku.

Forza Horizon Hot Wheels gry wideo zabawki dziecięce

Twórcy przyzwyczaili do pewnego schematu

Zazwyczaj Forza Motorsport ukazywałaby się przed następną grą Horizon, ale wygląda na to, że obie są na przerwie, ponieważ studia rozwijają gry, aby wykorzystać sprzęt następnej generacji. Gry są zazwyczaj wydawane w tym samym roku, w którym zostały zapowiedziane, ale Motorsport 8 został zapowiedziany zeszłego lata i nadal jest testowany przez społeczność. Wygląda na to, że gra jest jeszcze daleko, prawdopodobnie zostanie wydana w przyszłym roku.

Forza Horizon Hot Wheels gry wideo zabawki dziecięce

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Gracz dokonał czegoś niemożliwego. Cały gamerski świat jest w szoku!
  2. 250 złotych za grę, którą przejdziesz w 5 minut? To naprawdę się wydarzyło!
  3. Zmiany w aplikacji Tinder. Kto będzie obecny podczas Twoich rozmów?
  4. Facebook i Google pozbędzie się większości swoich treści? Wiele na to wskazuje!
  5. Tych 6 faktów mocno Cię zaskoczy! Ocean i to, czego o nim nie wiesz
  6. Dobry horror to straszny horror. Najstraszniejsze horrory cz.6
Czytaj dalej