Nadchodzi nadprzyrodzony horror! Pojawił się trailer filmu "Obecność 3"

24 Kwiecień 2021 | Jakub Barabasz | Internet
Obecność horror filmowe premiery 2021 Stany Zjednoczone
Źródło: polygon.com

Obecność 3: Na Rozkaz Diabła to amerykański horror w reżyserii Michaela Chavesa i scenariuszem Davida Leslie na podstawie historii autorstwa Johnsona-McGoldricka i Jamesa Wana. Kto zagra w najnowszej części serii i kiedy odbędzie się jej premiera?

Nadchodzący film będzie sequelem "Obecność" i "Obecność 2". Najnowsza część będzie oparta na procesie Arne'a Cheyenne'a Johnsona, który miał miejsce w 1981 roku w Connecticut. Wcześniejsze części, czyli wydana w 2013 roku "Obecność" i opublikowana w 2016 roku "Obecność 2" opowiadały historię nawiedzonego domu. Jak twierdzą twórcy trzeciej części, tym razem film odejdzie od tego schematu.

Kto zagra w najnowszej części?

Patrick Wilson i Vera Farmiga powtórzą swoje role jako badacze zjawisk paranormalnych. W głównych rolach wystąpią także Ruairi O'Connor, Sarah Catherine Hook i Julian Hilliard. Zdjęcia do filmu odbywały się w Atlancie. Plan zdjęciowy trwał 80 dni.

Obecność horror filmowe premiery 2021

Sequel planowany był od pięciu lat

Wstępne prace nad trzecią częścią rozpoczęły się w 2016 roku. W czerwcu 2017 roku oficjalnie ogłoszono, że trwają prace nad trzecią odsłoną, a do napisania scenariusza zatrudniono Davida Leslie Johnsona. Jako reżyser filmu ogłoszony został Michael Chaves. Do września następnego roku, producent Peter Safran stwierdził, że scenariusz jest bliski ukończenia i że produkcja rozpocznie się gdzieś w 2019 roku. W maju 2019 roku ujawniono, że James Wan współtworzył historię z Davidem Leslie Johnsonem-McGoldrickiem. W grudniu ujawniono, że trzecia część będzie nosiła nazwę "Obecność 3: Na rozkaz diabła".

Zmiana reżysera

W październiku 2018 roku ogłoszono, że The Conjuring 3 nie będzie reżyserowany przez Wana, ale zamiast tego zostanie wyreżyserowany przez Michaela Chavesa. Decyzja tłumaczona była konfliktem terminowym z innymi projektami prowadzonymi przez Wana. Produkcja ma wejść do kin 4 czerwca. Film będzie miał również miesięczną równoczesną premierę w serwisie streamingowym HBO Max.

Obecność horror filmowe premiery 2021

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pieniądze: Dogecoin osiągnął szczyt? Jak wygląda sytuacja nowej waluty?
  2. Elon Musk z własną kryptowalutą? Na rynku pojawiła się właśnie Elongate
  3. Kultowe RPG powraca w nowej odsłonie! Premiera NieR Replicant ver1.224
  4. Dziś premiera nowego serialu na HBO!
  5. Czy wiktoriański styl dał radę? Nasza recenzja serialu The Nevers
  6. Lepszy sezon w MLB The Show 21? Oto nasza recenzja
Czytaj dalej