Battlefield w wersji mobilnej? Deweloper ogłosił co zamierza!

24 Kwiecień 2021 | Jakub Barabasz | Mobile
Battlefield gra wideo aplikacja mobilna Electronic Arts zapowiedź
Źródło: keengamer.com

Electronic Arts zapowiedziało, że Batllefield pojawi się w wersji na urządzenia mobilne. Stanie się to w 2022 roku i jak twierdzi EA tytuł ten, będzie się od tradycyjnych gier mobilnych.

Seria Battlefield wkracza na rynek gier mobilnych

Electronic Arts ogłosił właśnie, że trwają prace nad grą mobilną Battlefield. Ma ona ukazać się już w 2022 roku. Najnowsza zapowiedź potwierdza, że trafi na urządzenia mobilne, dzięki czemu gracze będą mogli wskoczyć do akcji z dowolnego miejsca. EA wydał ogromną aktualizację dotyczącą rozwoju serii Battlefield. Chociaż najważniejszym tematem jest Battlefield 6, w ogłoszeniu znalazła się informacja, że deweloperzy ciężko pracują nad samodzielną mobilną odsłoną tej serii. Plotki na temat Battlefield 6 wciąż krążą, a gracze z niecierpliwością czekają na ujawnienie gry. Ogłoszenie od EA zawierało nowe szczegóły na temat mobilnej gry Battlefield, która pojawi się w 2022 roku. Podczas gdy dokładna data premiery nie jest znana, EA ujawniło, że gra wchodzi w okres testów przed przyszłoroczną premierą.

Battlefield gra wideo aplikacja mobilna Electronic Arts

Gra mobilna inna od wszystkich na rynku?

Chociaż gry mobilne nie mają najlepszych osiągnięć, niektóre z nich, jak Call of Duty Mobile odniosły ogromny sukces. Electronic Arts obiecuje, że gra mobilna Battlefield będzie pełnoprawnym, opartym na umiejętnościach doświadczeniem. Za produkcję mobilnego Battlefielda odpowiedzialna jest firma iToys, która ściśle współpracuje z DICE.

Mobilny Batllefield będzie dostępny wcześniej niż zapowiada Electronic Arts?

Możliwe, że mobilny Battlefield będzie dostępny wcześniej niż w 2022 roku, ponieważ wiele gier mobilnych zawiera okres beta testów przed premierą. Jest to szczególnie ważne w przypadku gier multiplayer, ponieważ serwery mogą być często przeciążone podczas premiery, jeśli nie zostaną wcześniej przetestowane. Więcej informacji na temat mobilnego Battlefielda na pewno się pojawi już niebawem. Mimo że będzie to samodzielna gra, może być w jakiś sposób powiązana z Battlefieldem 6.

Battlefield gra wideo aplikacja mobilna Electronic Arts

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Projekt planszówki inspirowanej grą z Capcom zebrał 1,5 mln USD w dzień
  2. Strach ma wielkie oczy! Najstrajszniejsze horrory cz.2
  3. Apex Legends jako gra mobilna? Już niedługo to się stanie!
  4. Kultowe RPG powraca w nowej odsłonie! Premiera NieR Replicant ver1.224
  5. Capcom wydał nową aktualizację do Street Fighter V. Co się zmieniło?
  6. Będzie sequel Days Gone? Fani zebrali potrzebne podpisy! Co na to Sony
Czytaj dalej