Co wiemy o Battlefield 6? Data premiery i nowości w rozgrywce

24 Marzec 2021 | Jakub Barabasz | Gry
Battlefield 6 Alectronic Arts Origin Xbox PlayStation
Źródło: gadgetcrutches.com

Kolejna gra z serii Battlefield jest już w przygotowaniu i możemy się spodziewać, że trafi na konsole i PC pod koniec 2021 roku.

Battlefield 6 jest cały czas tajemnicą

Opracowywany przez EA Dice, Battlefield 6 jest nadal czymś w rodzaju tajemnicy. Jednak EA nie marnuje czasu, by zdradzić kilka szczegółów. Dyrektor generalny EA, Andrew Wilson, wyraził nadzieję, że najnowsze konsole wprowadzą masywne i wciągające bitwy, w których weźmie udział więcej graczy niż kiedykolwiek. Wspominał również, o mapach na niespotykaną dotąd skalę. Mówił także, że nowa wyniesie na inny poziom walkę, jazdę pojazdami, a także system zniszczeń. Dodajmy do tego jeszcze plotki, o mapie dla 128 graczy w trybie Battle Royale.

Mamy nadzieję, że następna aktualizacja dotycząca postępów w pracach nad grą pojawi się wiosną 2021 rok. Dzięki temu nie będziemy musieli długo czekać, aby zobaczyć więcej informacji na temat Battlefield 6 i być może poznać datę premiery. W międzyczasie zebraliśmy wszystkie najnowsze informacje i plotki dotyczące Battlefield 6, więc jeśli chcecie dowiedzieć się więcej, czytajcie dalej.

Battlefield 6 Alectronic Arts Origin

Kiedy możemy spodziewać się nowego Battlefielda?

Battlefield 6 ma się ukazać w wakacje 2021. To okno wydawnicze zostało potwierdzone przez dyrektora generalnego EA, Andrew Wilsona, podczas rozmowy o dochodach w listopadzie 2020 roku. Oznacza to, że możemy spodziewać się premiery gry między lipcem a wrześniem tego roku. Oznacza to również, że kolejne informacje pojawią się między marcem a majem. Wilson potwierdził wiosenne ujawnienie gry i premierę w wakacje 2021 roku na początku tego roku.

Póki co trailera brak

Podczas gdy EA Dice nie wypuściło jeszcze żadnego trailera Battlefielda 6, nadchodzący Battlefield został zaprezentowany w zwiastunie technicznym podczas EA Play 2020. Mogliśmy jedynie rzucić okiem na materiał , który pokazywał animacje twarzy i dużą liczbę żołnierzy wbiegających do walki. Z tego, co widać, wygląda na to, że animacje twarzy będą bardziej realistyczne niż poprzednio, a pola bitew będą tym razem jeszcze większe.

Battlefield 6 Alectronic Arts Origin

Artykuły, które mogą Cię zainteresować:

League of Legends: Wild Rift - jak będzie wyglądał gameplay?
Przecieki mówią o tym, że nowe Call of Duty będzie nosić nazwę Vanguard
II wojna światowa w nowej grze od polskiego studia!

Czytaj dalej