Fortnite i Ferrari? Nowy zaskakujący duet już wkrótce wejdzie na rynek!

23 Lipiec 2021 | Jakub Barabasz | Gry
Ferrari Fortnite Epic Games Store motoryzacja
Źródło: pixabay.com

Fortnite postanowiło dokonać kolejny zaskakujący krok! Tym razem połączy siły z...producentem samochodów.

Fortnite i Ferrari razem

Fortnite ujawniło współpracę z producentem samochodów sportowych Ferrari. Tytuł battle royale wyrósł na jedną z najpopularniejszych i najbardziej rozpoznawalnych gier w całej branży gier wideo. W ostatnich latach Fortnite stał się znany ze swoich crossoverów z różnymi franczyzami filmowymi, grami wideo i komiksami.

Fortnite Azja Epic Games gra wideo

Franczyza jest otwarta na współprace

Ostatnie przecieki rzekomo ujawniły crossover z DC's Suicide Squad i Justice League, wraz z innymi ekscytującymi aktualizacjami nadchodzącymi do gry w Rozdziale 3. Przecieki sugerują, że Rozdział 3 przyniesie drastyczne zmiany na mapie battle royale shootera, wraz z wirtualnym koncertem piosenkarki pop Ariany Grande. Podczas gdy Epic Games teasinguje teraz niespodziewany crossover z producentem samochodów sportowych, baza graczy gry nadal zastanawia się, jakie postacie crossoverowe wejdą do Fortnite w następnej kolejności. Rozdział 2 sezonu 7 Fortnite'a zawierał silny wątek science fiction, co sprawiło, że wielu graczy liczyło na pojawienie się ikonicznych bohaterów i złoczyńców, takich jak Darth Vader.

Czy będzie coś więcej niż samochody?

Współpraca między Fortnite a Ferrari jest dość nieoczekiwana, ale nie wiadomo jeszcze, co dokładnie będzie się z nią wiązać. Do gry zostaną prawdopodobnie dodane nowe markowe samochody sportowe, ale to może nie być pełny zakres tego crossovera.

fortnite gra wideo

Czytaj dalej