Sprawa Idealna znów na ekranie! Co wydarzy się w piątym sezonie serialu?

24 Czerwiec 2021 | Jakub Barabasz | Premiery
Sprawa idealna film serial Netflix premiery seriali 2021
Źródło:

Piąty sezon hitowego dramatu prawniczego "Sprawa Idealna" właśnie trafił na ekrany! Co tym razem wydarzy się w serialu i czy doszło do zmian w obsadzie?

Kiedy skandal finansowy rujnuje plany emerytalne Diane, dołącza ona do firmy należącej do Afroamerykanów, która zyskuje uwagę dzięki podejmowaniu się spraw związanych z brutalnością policji. W ciągu czterech sezonów eksplorowała kilka aktualnych tematów, takich jak ruch #MeToo i polityka alt-right, a także kilka bardziej skoncentrowanych na postaciach historii.

Zmiany w obsadzie

Podczas gdy duża część stałej obsady wraca, by walczyć w dobrej walce, będzie kilka zmian. W piątym sezonie "Sprawy Idealnej" oryginalni członkowie obsady Cush Jumbo, który gra Luccę Quinn, i Delroy Lindo, który gra Adriana Bosemana, powrócą, ale tylko w ograniczonym zakresie. Skoro serial traci dwie stałe postacie, dwie kolejne dołączają do szeregu. Charmaine Bingwa dołączy, aby zagrać twardą prawniczkę Carmen Moyo, podczas gdy Mandy Patinkin będzie Halem Wacknerem, człowiekiem bez wykształcenia prawniczego, który wplątuje się w sprawę bez względu na wszystko. Powracający członkowie obsady to Christine Baranski jako Diane, Audra McDonald jako Liz, Sarah Steele jako Marissa, Michael Boatman jako Julius, Nyambi Nyambi jako Jay oraz Zach Grenier jako David.

Sprawa idealna film serial Netflix premiery seriali 2021

Co wydarzy się w piątym sezonie?

Wiemy, że sezon 5 zakończy się historiami długoletnich bohaterów, Adriana i Lucca, którzy niedawno zrezygnowali z pracy w kancelarii, a następnie zbadamy, jak Diane radzi sobie z tą zmianą. W tym samym czasie Mandy Patinkin's będzie uwikłany wraz z Marissą i firmą, kiedy to otworzy swoją własną salę sądową na tyłach sklepu.

Serial "Sprawa Idealna" będzie tym razem składał się z dziesięciu odcinków. Produkcję będzie można obejrzeć na kanale HBO. Dostępny jest również w ramach abonamentów w HBO GO, Canal+ oraz Play Now.

Sprawa idealna film serial Netflix premiery seriali 2021

Czytaj dalej