Fani Valhalli otrzymają dodatkowe treści? Drugi rok wspracia tej części serii zapowiada się niezwykle interesująco!

22 Lipiec 2021 | Jakub Barabasz | Gry
Assasin's Creed Valhalla Ubisoft DLC
Źródło: theverge.com

Ubisoft zdradził, że drugi rok zawartości wspierającej Assassin's Creed Valhalla po premierze będzie jeszcze bardziej zaskakujący i ambitny.

Drugi rok wsparcia Valhalli lepszy niż pierwszy?

Firma Ubisoft zapowiedziała, że drugi rok wsparcia dla Assassin's Creed Valhalla będzie niosła ze sobą wiele zaskoczeń dla graczy. Najnowsza odsłona długoletniej serii Assassin's Creed Valhalla przenosi historyczną serię fikcji do czasów ekspansji Wikingów na terytorium Wielkiej Brytanii. Tytuł z otwartym światem pozwala graczom wcielić się w rolę wojownika Eivora.

Assasin's Creed Valhalla Ubisoft gra wideo

Valhalla ma się dobrze mimo upływu czasu

Od czasu premiery w listopadzie 2020 roku, Ubisoft kontynuuje wspieranie Assassin's Creed Valhalla poprzez wydawanie aktualizacji i zawartości do pobrania. Nadchodzące DLC Assassin's Creed: Oblężenie Paryża zostało szczegółowo opisane na targach E3 2021, dając graczom głębsze spojrzenie w przyszłość przygody wikingów. Podczas transmisji Ubisoft Forward na E3 ujawniono, że Oblężenie Paryża ukaże się latem tego roku, a rozszerzenie będzie zawierało mnóstwo nowych funkcji. Fabuła DLC będzie miała miejsce w 885 roku i skupi się na Karolu III. Protagonista Eivor będzie musiał unikać konfliktu z potężnym królestwem, aby chronić swoich ludzi. Ubisoft ogłosił również, że do Valhalli trafi mnóstwo dodatkowej zawartości, takiej jak miecze jednoręczne, tryb edukacyjny Discovery Tour oraz drugi rok wsparcia po premierze. Aktualizacja z mieczami jednoręcznymi pojawi się w Assassin's Creed: Valhalla już wkrótce, a fani nie mogą się doczekać, aby zobaczyć, co jeszcze Ubisoft ma w zanadrzu dla graczy.

Valhalla ostatnią serią w znanej dotąd graczy formie?

Ostatnie przecieki doprowadziły do niejasnej zapowiedzi Assassin's Creed Infinity jakoby miało to, by być gra z obsługą na żywo, która będzie zawierać wiele różnych okresów dodanych w trakcie życia gry. Ubisoft potwierdził jednak, że następna gra z serii przyjmie właśnie model live-service, pozwalając wielu odsłonom zachować spójność dzięki istnieniu w ramach jednej gry.

Assasin's Creed Valhalla - gra komputerowa

Czytaj dalej