Zmiany w aplikacji Tinder. Kto będzie obecny podczas Twoich rozmów?

21 Maj 2021 | Jakub Barabasz | Mobile
Tinder aplikacja mobilna internet randki
Źródło: pixabay.com

Tinder wprowadza zmiany w swojej aplikacji. Od teraz podczas Twoich rozmów obecny będzie jeszcze jeden podmiot. Kto dokładnie nim będzie?

Tinder wprowadza nową funkcję

Najnowsza funkcja bezpieczeństwa Tindera "Are You Sure?" skłania użytkowników do zatrzymania się i zastanowienia dwa razy przed wysłaniem potencjalnie obraźliwej wiadomości. Funkcja ta ma na celu ograniczenie nękania na platformie randkowej online poprzez wykorzystanie sztucznej inteligencji do wykrywania szkodliwego języka i interweniowania, aby zapobiec przypadkom nadużyć. Tinder już wcześniej wprowadził funkcję "Does This Bother You?", aby zapewnić użytkownikom wsparcie w przypadku wykrycia obraźliwego języka w otrzymanych wiadomościach. Firmy technologiczne, w tym Instagram i YouTube, zastosowały podobną technologię, aby ostrzegać użytkowników przed zamieszczaniem obraźliwych komentarzy.

Tinder aplikacja mobilna internet randki

Sztuczna Inteligencja będzie obecna podczas rozmów

Podpowiedź "Are You Sure?" interweniuje, aby ostrzec nadawcę, że wiadomość może być obraźliwa i prosi ich o wstrzymanie się przed naciśnięciem przycisku wysyłania. Firma wyjaśniła na swoim blogu, że Sztuczna Inteligencja jest szkolona na podstawie tego, co użytkownicy zgłaszali w przeszłości. Firma poinformowała również, że członkowie, którzy widzieli podpowiedź, byli mniej skłonni do zgłaszania nieodpowiednich wiadomości w ciągu następnego miesiąca.

Podobne zmiany miały już miejsce w innych popularnych aplikacjach

W marcu Instagram potwierdził, że pozwala użytkownikom na blokowanie lub ograniczanie wielu kont z sekcji komentarzy ich postów w ramach ograniczonego testu. Firma social media powiedziała, że jest to część jej szerszych wysiłków, aby pomóc w walce z zastraszaniem i nękaniem na platformie. W grudniu 2020 roku YouTube wprowadził nowe funkcje do swojej platformy, aby wspierać zróżnicowane społeczności i zachęcać do interakcji opartych na szacunku. YouTube będzie również testować nowy filtr w YouTube Studio dla potencjalnie nieodpowiednich i raniących komentarzy, które zostały automatycznie zatrzymane do przeglądu, dzięki czemu właściciele kanałów nie będą musieli patrzeć na te komentarze, jeśli nie chcą.

Tinder aplikacja mobilna internet randki

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Gracz dokonał czegoś niemożliwego. Cały gamerski świat jest w szoku!
  2. Internetowa legenda znika na dobre! Microsoft wydał oświadczenie.
  3. Średniowieczny bastion ze średniowiecznym sterowaniem i UI. Recenzja Siege Survival: Gloria Victis
  4. Zamierzasz zainwestować w kryptowaluty? Lepiej to przeczytaj
  5. Szybki zwrot i propozycja od celebryty. Sprawdź jak możesz zostać oszukany w sieci
  6. Lubisz stawiać zakłady? Już niedługo będą one wyglądać zupełnie inaczej!
Czytaj dalej