Gracz dokonał czegoś niemożliwego. Cały gamerski świat jest w szoku!

21 Maj 2021 | Jakub Barabasz | Gry
GTA V Rockstar Games gra wideo wyczyn
Źródło: microsoft.com

Zastanawiasz się, czy w GTA V można jeszcze zrobić coś, czego nie dokonał nikt wcześniej? Jak się okazuje, po 8 latach od premiery gry nadal jest ta możliwość!

Dokonanie godne podziwu po 8 latach od premiery gry

Prawie osiem lat po premierze, ktoś zdołał pokonać Grand Theft Auto V, nie odnosząc żadnych obrażeń ani nie ginąc. To dość niesamowity wyczyn, biorąc pod uwagę, jak długa jest kampania Grand Theft Auto 5 i jak wiele jest okazji, by zostać postrzelonym czy też potrąconym przez samochód. San Andreas to śmiertelnie niebezpieczne miejsce, ale jakimś cudem jeden z graczy wyszedł z niego bez szwanku.

GTA V Rockstar Games gra wideo wyczyn

Grand Theft Auto sprzyja przeróżnym wyzwaniom

Biorąc pod uwagę, że w GTA 5 zagrało co najmniej 145 milionów osób, to w sumie trochę zaskakujące, że tak długo trwało, zanim ktoś w końcu wyciągnął ten wyczyn. Gra była używana przez speedrunnerów od lat do bicia wielu innych rekordów, takich jak pokonanie gry w zaledwie kilka godzin i robienie wszelkiego rodzaju innych dzikich wyzwań. Jest to jedna z tych gier, która daje nieskończoną ilość zabawy dzięki improwizowanym wyzwaniom, modom i wielu innym.

YouTuber dokonał niemożliwego?

YouTuber UnNameD w końcu pokonał Grand Theft Auto 5 w zaledwie 9 godzin, nie odnosząc żadnych obrażeń po 48 próbach. YouTuber przebrnął przez 69 głównych misji gry, unikając śmierci dzięki znajomości gry i przydatnych strategii. UnNameD uniknął użycia zbroi oraz specjalnej zdolności Trevora, która czyni go praktycznie niepokonanym przez pewien czas. Jest to szczególnie imponujące, jeśli weźmiemy pod uwagę misje takie jak The Paleto Bay Heist, w których załoga nosi kombinezony juggernautów, pochłaniające niezliczoną ilość pocisków. Dzięki wiedzy na temat AI i projektowania misji, a także wspomaganiu celowania, gracz był w stanie załatwić sprawę dość sprawnie. Nie wiadomo jeszcze, czy komuś uda się tego dokonać w znacznie bardziej realistycznym i dłuższym Red Dead Redemption 2.

GTA V Rockstar Games gra wideo wyczyn

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Internetowa legenda znika na dobre! Microsoft wydał oświadczenie.
  2. Średniowieczny bastion ze średniowiecznym sterowaniem i UI. Recenzja Siege Survival: Gloria Victis
  3. Zamierzasz zainwestować w kryptowaluty? Lepiej to przeczytaj
  4. Szybki zwrot i propozycja od celebryty. Sprawdź jak możesz zostać oszukany w sieci
  5. Lubisz stawiać zakłady? Już niedługo będą one wyglądać zupełnie inaczej!
  6. Nowa gra od twórców Wiedźmina dostępna za darmo! Tylko przez ograniczony czas
Czytaj dalej