Projekt planszówki inspirowanej grą z Capcom zebrał 1,5 mln USD w dzień

21 Kwiecień 2021 | Jakub Barabasz | Gry
Monster Hunter Rise Capcom gra wideo 2021 kickstarter
Źródło: wargamer.com

Projekt gry planszowej inspirowanej tytułem Monster Hunter od Capcom w ciągu 24 godzin zdobył ponad milion złotych!

Ruszył ambitny projekt

Kickstarter na rzecz gry planszowej Monster Hunter: World w jeden dzień przekroczył 1,5 miliona dolarów. Monster Hunter: World to ambitna gra, która ma na celu uchwycenie wszystkich ukochanych aspektów Monster Hunter w formacie tableop. Koncepcja została początkowo przedstawiona latem ubiegłego roku z założeniem gry planszowej opartej na strategii. Gracze mieliby ograniczoną liczbę opcji polowania na potwora w określonym miejscu z rzeczywistej gry. Celem, co nie jest zaskakujące, jest polowanie na potwory. Łowcy będą musieli podążać w kierunku potwora i zadawać mu obrażenia, a bonusowe nagrody przyznawane są w zależności od tego, które części ciała zostaną trafione. Te nagrody mogą być wykorzystane do dalszego craftingu.

Monster Hunter Rise Capcom gra wideo 2021

Fortuna zebrana w kilka godzin

Projekt gry w internecie pojawił się 20 kwietnia. W 10 minut od startu osiągnął próg 200 tysięcy wpłaconych dolarów. Na chwilę obecną Kickstarter gry wsparło ponad 7000 osób. Uzbierana kwota zbliża się do 2 milionów dolarów. Twórcy zobowiązali się do dostarczania kolejnych aktualizacji i bonusów za logowanie. Gra Monster Hunter: World obecnie nie wprowadza żadnych nowych aktualizacji. Dzieje się tak, ponieważ deweloper tytuły zajęty jest produkcją kolejnej odsłony o nazwie Rise.

Capcom zajmuje się nową częścią gry

Ostatnia duża aktualizacja tytułu Monster Hunter World: Iceborne dodała czarnego smoka, Fatalis. Po tej aktualizacji pojawiły się również różne aktualizacje na mniejszą skalę, takie jak dodanie zadania w ramach kolaboracji filmowej Monster Hunter oraz odblokowanie na stałe wszystkich zadań eventowych w grze. Festiwale również zmieniają się co dwa tygodnie, dzięki czemu cała poprzednia zawartość dodana w grze będzie dostępna w dowolnym momencie.

Monster Hunter Rise Capcom gra wideo 2021

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Hit Sony za darmo ale tylko przez ograniczony czas
  2. Capcom wydał nową aktualizację do Street Fighter V. Co się zmieniło?
  3. Będzie sequel Days Gone? Fani zebrali potrzebne podpisy! Co na to Sony
  4. Zagraj w te gry jeśli chcesz się bać! Najstarszniejsze horrory cz.1
  5. Czym jest Don't Forget Me i co zmieniło się w nowym MLB? Premiery gier
  6. Wysyp nowości! Dzisiejsze premiery gier na PC i nie tylko
Czytaj dalej