Ubisoft zaskoczył wszystkich! Teraz nikt nie spodziewał się nowej odsłony serii Tom Clancy's!

21 Lipiec 2021 | Jakub Barabasz | Gry
Tom Clancy Ubisoft FPS gra wideo
Źródło: clutchpoints.com

Nowy FPS od firmy Ubisoft został otwarty dla rejestracji do wczesnego dostępu do gry. Jak więc zagrać w Tom Clancy's XDefiant?

Ubisoft zaskoczył graczy

Niedawno zapowiedziana wieloosobowa strzelanka Tom Clancy's XDefiant od Ubisoftu otwiera rejestrację do wczesnej bety. Deweloper robi to, aby móc uzyskać opinię graczy i dokonać ewentualnych usprawnień przed oficjalną premierą. XDefiant był niespodzianką od dewelopera Ubisoft, ponieważ większość fanów spodziewała się zobaczyć informacje o nowej odsłonie serii Splinter Cell lub The Division. Zamiast tego, Ubisoft zapowiedział zupełnie nową serię.

Tom Clancy Ubisoft FPS gra wideo

Czym jest XDefiant?

Tom Clancy's XDefiant to gra free-to-play, podobna do serii Call of Duty od Activision.XDefiant różni się jednak od Call of Duty tym, że klasy i operatorzy w XDefiant są wzięte z istniejących frakcji w innych seriach Toma Clancy'ego. Każda z nich ma swój unikalny styl, atrybuty i umiejętności. Chociaż XDefiant został dopiero co zapowiedziany, Ubisoft potwierdził, że rejestracja do otwartej bety gry już trwa. Chętni gracze mogą rozpocząć rejestrację, aby uzyskać szansę na wczesne wejście do bety. Gracze mogą rejestrować się, aby dołączyć do bety na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One oraz Xbox Series X/S. Otwarta beta rozpocznie się 5 sierpnia.

Ubisoft działa na kilku frontach

XDefiant to najnowsza z zapowiedzianych przez Ubisoft gier free-to-play. W maju 2021 roku Ubisoft ogłosił, że kolejna odsłona The Division, która będzie nosić tytuł The Division: Heartland, również będzie grą free-to-play. Oprócz tego Ubisoft nadal jest bardzo zaangażowany w produkcję i dystrybucję swoich innych franczyz takich jak Far Cry czy też Assassin's Creed. Tom Clancy's XDefiant powinno stanowić dobrą alternatywę dla fanów strzelanek pierwszoosobowych, którzy chcą uciec od obecnych opcji Call of Duty czy nadchodzącego Battlefielda 6.

Tom Clancy Ubisoft FPS gra wideo

Czytaj dalej