Microsoft Flight Simulator z aktualizacją! Treaz polecisz do Skandynawii!

21 Czerwiec 2021 | Jakub Barabasz | Gry
Microsoft Flight Simulator gra wideo Skandynawia Europa
Źródło: theverge.com

Słynny symulator lotu Flight Simulator został rozszerzony o kraje nordyckie. Światowa aktualizacja Nordics jest już teraz dostępna dla graczy za darmo.

Ambitny projekt z nową aktualizacją

Microsoft Flight Simulator jest ogromną grą symulacyjną, w której gracze mogą zwiedzać cały świat w czasie rzeczywistym z zacisza swojego kokpitu. Podczas gdy niektóre miejsca w grze zostały ręcznie stworzone przez deweloperów, większość mapy świata została zasymulowana. Od czasu premiery w sierpniu 2020 roku, kraje takie jak Japonia, USA, Wielka Brytania, Irlandia, Francja i Benelux zostały zaktualizowane o nowe struktury i punkty zainteresowania. Dane na żywo są również zbierane online, aby pomóc w renderowaniu i generowaniu w czasie rzeczywistym pogody i efektów dla miejsc na całym świecie.

Microsoft Flight Simulator gra wideo Skandynawia Europa

Co zmienia nowa aktualizacja?

W nowej aktualizacji Xbox Wire od Microsoftu najnowsza aktualizacja dla Microsoft Flight Simulator została zbadana bardziej szczegółowo. Dzięki tej aktualizacji gracze mogą przenieść się w północnoeuropejskie niebo i odkrywać te regiony w nowych, ulepszonych szczegółach, z głębokimi fiordami, górskimi szczytami, wiekowymi zamkami i obszarami miejskimi widocznymi teraz z kokpitu. W aktualizacji dodano ponad 100 lotnisk i 78 punktów użyteczności publicznej, dzięki czemu ogólna szczegółowość regionu została znacznie poprawiona, a grafika jest niemal nie do odróżnienia od rzeczywistego świata.

To nie wszystko!

Dodano również wycieczki po buszu dla każdego z krajów nordyckich. Wyprawa w buszu w grze jest rodzajem ekspedycji krajoznawczej. Jest to z góry zaplanowana trasa, która zygzakuje pomiędzy różnymi miejscami, specjalnie wybranymi dla graczy. Ze wszystkimi objazdami, takie wyprawy w buszu mogą trwać do 10 godzin, ale mogą być podzielone na kilka etapów, aby zapewnić więcej przyjemności.

Microsoft Flight Simulator gra wideo Skandynawia Europa

Czytaj dalej