Hit Sony za darmo ale tylko przez ograniczony czas

20 Kwiecień 2021 | Jakub Barabasz | Gry
Horizon Zero Dawn Sony PlayStation gra wideo promocja
Źródło: press-start.com.au

Horizon Zero Dawn to fabularna gra akcji z 2017 roku, opracowana przez Guerrilla Games i opublikowana przez Sony. Obecnie można zdobyć ją za darmo.

Hit z 2017 roku dostępny za darmo

W ramach programu PlayStation Play at Home Horizon Zero Dawn Complete Edition jest już darmowe dla wszystkich użytkowników PlayStation 4 i PlayStation 5. Gra jest dostępna od dziś, a gracze będą mogli ją pobrać do 22 maja. Stworzony przez Guerrilla Games, Horizon Zero Dawn został wydany na PS4 w 2017 roku, a sequel ma się ukazać jeszcze w tym roku. Dla tych, którzy nie mogą się doczekać Horizon Forbidden West na PS5, lub tych, którzy niedawno poznali Aloy dzięki jej występowi w Fortnite, może to być idealna okazja, by sprawdzić oryginalną grę!

Horizon Zero Dawn Sony PlayStation gra wideo

Czym jest Play at Home

Dla tych, którzy nie znają programu Play at Home, jest to sposób PlayStation na ułatwienie życia graczom pozostającym w domach z racji na obecną sytuację panującą na świecie. W zeszłym roku program oferował dwie gry za darmo, ale w 2021 roku gracze otrzymają cztery miesiące darmowej zawartości. Wszystko zaczęło się w marcu od Ratchet & Clank, natomiast w kwietniu pojawiło się 10 różnych gier niezależnych. Są one jeszcze dostępne przez kilka dni do pobrania. Po pobraniu, gry Play at Home są darmowe i można je zatrzymać na zawsze, bez żadnych zobowiązań! Przy tak wielu grach, które zostały udostępnione, gracze na pewno znajdą coś, co im się spodoba.

Fabuła gry Horizon Zero Dawn

Akcja rozgrywa się w 31 wieku, w świecie, w którym ludzie żyją w rozproszonych plemiennych populacjach z ograniczonym dostępem do technologii. Ich zaawansowani technologicznie poprzednicy są pamiętani jako "Old Ones". Na Ziemi dominują wielkie, zrobotyzowane istoty, zwane "maszynami". W większości pokojowo koegzystują z ludźmi, którzy od czasu do czasu polują na nie dla części. Jednak zjawisko znane jako "Derangement" spowodowało, że maszyny stały się bardziej agresywne w stosunku do ludzi i zaczęły pojawiać się większe i bardziej zabójcze maszyny. W grze wyróżniają się cztery różniące się od siebie plemiona.

Horizon Zero Dawn Sony PlayStation gra wideo

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Capcom wydał nową aktualizację do Street Fighter V. Co się zmieniło?
  2. Freelancer z bogatym CV. Chris Avellone i historia jego sukcesu
  3. Będzie sequel Days Gone? Fani zebrali potrzebne podpisy! Co na to Sony
  4. Zagraj w te gry jeśli chcesz się bać! Najstarszniejsze horrory cz.1
  5. Czym jest Don't Forget Me i co zmieniło się w nowym MLB? Premiery gier
  6. Knight Squad 2 już dostępne na Steam i Epic Games Store
Czytaj dalej