Powalające statystyki! Deweloper Ghost of Tsushima opublikował garść statystyk na 1 rocznicę gry

19 Lipiec 2021 | Jakub Barabasz | Gry
Ghost of Tsushima gra wideo RPG
Źródło: gearnuke.com

Deweloper gry Ghost of Tsushima, firma Sucker Punch Productions, opublikowała statystyki dotyczące gry. Działo się to z okazji pierwszej rocznicy wydania.

To już rok gry Ghost Of Tsushima

Na roczną rocznicę wydania Ghost of Tsushima, deweloper Sucker Punch Productions opublikował mnóstwo interesujących statystyk dotyczących gry. Produkcja, która pojawiła się rok temu, okazała się wielkim sukcesem, a jej nazwa od tamtej pory ma pewne znaczenie w wielu rozmowach na temat "gry roku 2020". Choć nie osiągnęła ona takich wyników sprzedaży, jak inne tytuły na wyłączność PlayStation, Ghost of Tsushima została sprzedana w 6,5 miliona egzemplarzy.

Ghosts of Tsushima gra wideo

Powalające liczby

W miarę jak Ghost of Tsushima jest rozbudowywane, w grze osiąga się coraz więcej, co Sucker Punch bardzo wyraźnie pokazało w ostatnim poście na Instagramie. Udostępnione zostały dwa obrazki, które zawierały niesamowite fakty z pierwszego roku gry. Obejmują one między innymi 40,76 milionów rozegranych misji w trybie legendy. Sucker Punch zamieściło również serdeczny komentarz, w którym dziękuje swoim fanom za wspaniały rok z Ghost of Tsushima. Tego typu liczby pokazują, jak wielką siłę mają gry. Sucker Punch podzieliło się również informacją, że w Ghost of Tsushima spędzono ponad 4000 lat, co pokazuje potęgę 6,5 miliona ludzi, którzy wspólnie doświadczają gry. Podczas gdy gry wideo są obfite i niosą ze sobą wysokie oczekiwania w dzisiejszych czasach, ludzie nadal są bardziej niż chętni do zatopienia dziesiątek, setek, a nawet tysięcy godzin w swoich ulubionych grach. Szczególnie pomocne w tym przypadku są różnego rodzaju rozszerzenia i DLC.

Będą kolejne DLC?

Nie wiadomo jednak, jak długo Sucker Punch będzie jeszcze dodawać dodatki do Ghost of Tsushima. Gra może być wspierana jeszcze przez wiele lat, ale dzięki współpracy z PlayStation i rosnącemu zespołowi, ograniczenia dotyczące innych projektów, nad którymi zespół mógłby pracować, są coraz mniejsze.

Ghosts of Tsushima gra wideo

Czytaj dalej