Na ten sitcom czekali widzowie! Premiera 5 sezonu Rick i Morty.

20 Czerwiec 2021 | Jakub Barabasz | Premiery
Rick i Morty serial HBO sitcom
Źródło: nme.com

Czwarty sezon animowanego sitcomu dla dorosłych, Rick i Morty, został wydany w listopadzie 2019 roku. Teraz, po długim oczekiwaniu, show w końcu wraca, aby nas bawić z sezonem 5.

Dobrze znana historia

Historia Ricka i Morty'ego obraca się wokół szalonych przygód Morty'ego, 14-letniego chłopca, i jego dziadka, Ricka, szalonego naukowca-alkoholika. W serialu obaj podróżują do wielu wymiarów przez portale. Dzięki temu w każdej rzeczywistości widzowie mają okazję zobaczyć inne wersje tych postaci. Czwarty sezon serialu przeszedł przez skalistą fazę po tym, jak został podzielony na dwie części. Tak więc fani mają nadzieję, że dostaną się do zobaczyć nadchodzący sezon bez żadnych przerw.

Rick i Morty - serial TV

Ile odcinków w piątym sezonie?

Podobnie jak w przypadku sezonu 4, nadchodzący sezon Ricka i Morty'ego będzie miał 10 odcinków. Co niesamowite, tytuły pierwszych trzech odcinków są już znane; oto one:
Odcinek 1 - Mort Dinner Rick Andre
Odcinek 2 - Mortyplicity
Odcinek 3 - A Rickconvenient Mort

Co jeszcze ważnego?

Digital Spy ujawnił, że ten sezon będzie miał więcej ciągłości niż reszta serii. Show będzie składał się z kolejnych 10 z 70 odcinków pierwotnie zamówionych przez Adult Swim w maju 2018 roku po premierze trzeciego sezonu. Twórca show Dan Harmon ujawnił też, że jeden z odcinków, napisany przez Roba Schraba, w nadchodzącym sezonie będzie dotyczył związku Morty'ego z kobietą, która nie jest Jessicą.

Rick i Morty serial HBO

Czytaj dalej