Nowa gra od twórców Wiedźmina dostępna za darmo! Tylko przez ograniczony czas

19 Maj 2021 | Jakub Barabasz | Gry
Wiedźmin CD Projekt Red aplikacja mobilna gry 2021
Źródło: exophase.com

Gra RPG Thronebreaker: The Witcher Tales pojawi się na urządzeniach z systemem Android w przyszłym tygodniu, a fani będą mogli wypróbować pierwsze kilka godzin gry za darmo. 

Thronebreaker nadchodzi!

Pierwotnie wydany w 2018 roku, Thronebreaker rozpoczął rozwój jako część CD Projekt Red Gwent: The Witcher Card Game, choć zanim się ukazała, stała się samodzielną grą. Ze względu na swoje pochodzenie, rozgrywka w tytule - czy to tocząc bitwę, czy rozwiązując zagadki - obraca się wokół Gwinta, a gracze muszą pomyślnie ukończyć wyzwania oparte na kartach, aby przejść dalej. Zręcznie utkana fabuła spin-offu skupia się na Meve, królowej Lyrii i Rivii, która stara się chronić swoje małe, północne królestwo. Wydanie gry na Androida pozwoli fanom zainteresowanym sprawdzeniem starych terenów Geralta na zbadanie tych krain, zanim zdecydują się na pełną wersję gry.

Wiedźmin CD Projekt Red aplikacja mobilna gry 2021

To nie jedyna gra z Wiedźmińskim uniwersum

Premiera w przyszłym miesiącu nie jest jedynym tytułem mobilnym, na który fani serii muszą czekać z niecierpliwością. Wiedźmin: Monster Slayer został zapowiedziany latem ubiegłego roku jako tytuł w stylu Pokémon GO osadzony w uniwersum Wiedźmina. Zapowiedź pokazała, jak w rzeczywistości może wyglądać spotkanie z Leshen, jednym z potężniejszych potworów Wiedźmina. Gra nie ma jednak jeszcze konkretnej daty premiery.

Od kiedy gra będzie dostępna?

Fani serii Wiedźmin będą mogli pobrać Thronebreaker: The Witcher Tales na Androida już 17 czerwca, jak podaje CD Projekt Red. Dla tych, którzy mają wątpliwości co do narracji skupionej na Gwent, twórcy udostępniają fragment wczesnej wersji gry do pobrania za darmo, obiecując, że gracze będą mieli szansę zapoznać się z nieznaną rozgrywką i fabułą Thronebreaker, zanim będą musieli kupić pełną wersję gry. Zainteresowani gracze mogą zapisać się do wstępnej rejestracji w Google Play już dziś, aby otrzymać powiadomienie, gdy gra będzie dostępna.

Wiedźmin CD Projekt Red aplikacja mobilna gry 2021

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Długo oczekiwane DLC już dostępne! Gracze nie kryją swojego zadowolenia
  2. Koniec serii F1 oraz Dirt? Wydawca tych gier został przejęty!
  3. Kiedy zagrasz w GTA na next-genach? Rockstar podał oficjalną datę!
  4. Ludzie otrzymują propozcyję od...Elona Muska, a potem tracą wszystkie oszczędności!
  5. Zbuduj swój średniowieczny bastion! Premiera Siege Survival: Gloria Victis
  6. Nadchodzi kryptowalutowa rewolucja! Wszystko ma zacząć się od Bitcoina!
Czytaj dalej