Lubisz stawiać zakłady? Już niedługo będą one wyglądać zupełnie inaczej!

19 Maj 2021 | Jakub Barabasz | Internet
Programowanie sporty wirtualne zakłady Internet Bitcoin Blockhain
Źródło: telegraph.co.uk

Przewiduje się, że globalny rynek sportów wirtualnych i zakładów rozrośnie się prawie trzykrotnie w przeciągu najbliższych lat. Podczas gdy rynek ten przyciągnął już dziesiątki milionów ludzi, przejrzystość platformy jest nadal głównym powodem do niepokoju wśród graczy i obstawiających. Firma DeFi 11, działająca w oparciu o Blockchain, ma na celu rozwiązanie tych problemów

DeFi 11 to platforma gier, która ma na celu usunięcie niepewności, takich jak brak przejrzystości i możliwości kontroli w niszy sportów fantasy i zakładów. Celem platformy jest doprowadzenie ekosystemu gier do zdecentralizowanej platformy, aby rozwiązać te problemy znalezione w scentralizowanych sportów fantasy i platform bukmacherskich.

Programowanie sporty wirtualne zakłady Internet Bitcoin Blockhain

Czym jest Blockhain?

Blockchain, ta sama technologia, która napędza popularne kryptowaluty takie jak Bitcoin i Ether. jest znana z przejrzystości i niezmienności. Poprzez zastosowanie tej technologii w grach i zakładach, DeFi 11 rozwiąże wiele problemów występujących na scentralizowanych platformach, takich jak nadużywanie informacji poufnych, fałszywe raporty dziennych wolumenów w celu sztucznego zwiększenia wielkości rynku, brak audytu i kontroli wewnętrznej oraz brak prywatności.

To będzie rewolucja!

DeFi 11 składa się z zespołu deweloperów, programistów, artystów, innowatorów i projektantów. Celem zespołu jest zapewnienie platformy do gier, która jest wolna od oszustw, całkowicie przejrzysta, bez manipulacji rynkowych, oferuje funkcjonalność transakcji peer-to-peer oraz anonimowość użytkownika. DeFi 11 stawia poprzeczkę wyżej w sportach fantasy oferując grę NFT. Dzięki niezmywalnym tokenom, gracze mogą bezpiecznie handlować unikalnymi przedmiotami poprzez system peer-to-peer.

Programowanie sporty wirtualne zakłady Internet Bitcoin Blockhain

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Szybki zwrot i propozycja od celebryty. Sprawdź jak możesz zostać oszukany w sieci
  2. Ludzie otrzymują propozcyję od...Elona Muska, a potem tracą wszystkie oszczędności!
  3. Nadchodzi kryptowalutowa rewolucja! Wszystko ma zacząć się od Bitcoina!
  4. Chcesz być bogaty? Wybierz się na ocean! Złoto, skarby i inne ciekawostki o oceanie
  5. Bitcoin leci na łeb na szyję a to wszystko przez Elona Muska! Czy multimiliarder chce wykończyć najpopularniejszą kryptowalutę?
  6. Ta decyzja zmienia wszystko! Fani Pokemonów nie będą zadowoleni. Dlaczego winnym okazał się Internet?
Czytaj dalej