Wyścigówka, side-scroller oraz survival horror czyli 3 premiery gier

22 Kwiecień 2021 | Jakub Barabasz | Premiery
premiery gier gry 2021 steam gry wideo
Źródło: pixabay.com

Dzisiaj na rynku pojawią się aż trzy nowe premiery gier. Co nowego wniosą do świata gier i czym wyróżnią się spośród innych? Oto trzy nowe tytuły.

MotoGP 21 (PC / PS4 / PS5 / XONE / XSX / Switch

MotoGP 21 to kolejna odsłona popularnej serii gier wyścigowych poświęconych motocyklom z domieszką symulacji. Podobnie jak poprzednie części serii, gra posiada oficjalną licencję Motocyklowych Mistrzostw Świata. Zawiera więc nie tylko prawdziwe tory i motocykle, ale także klasy, zespoły i zawodników. Gra została opracowana przez włoskie studio Milestone. W grze zawarto wszystkie wydarzenia z prawdziwego kalendarza sezonu 2021 Motocyklowych Mistrzostw Świata. Co więcej, tym razem upadek nie skutkuje szybkim respawnem i powrotem do rywalizacji, lecz musimy, bezpośrednio sterując zawodnikiem, wstać, podejść do maszyny i samemu ją podnieść. Dodatkowym wyzwaniem jest zaawansowane AI zawodników, które wykorzystując technologię uczenia maszynowego, uważnie obserwuje nasze poczynania i stara się do nich dostosować, jednocześnie doskonaląc swoje umiejętności.

MotoGP 21 gra wideo

Wonder Boy: Asha in Monster World (PC / PS4 / Switch)

To pełny remake platformówki akcji z elementami RPG, Monster World IV, wydanej w 1994 roku. Gra została opracowana przez zespół Artdink i nadzorowana przez osoby, które brały udział w tworzeniu pierwowzoru. Główną bohaterką jest dziewczyna o imieniu Asha. Jej zadaniem jest uwolnienie czterech duchów uwięzionych przez złe siły. Bohaterka nie jest sama, gdyż towarzyszy jej niebieski stwór o imieniu Pepelogoo, którego zdolności przydadzą się podczas niebezpiecznej podróży. Wonder Boy jest side-scrollerem. W trakcie zabawy gracz przemierza różnokolorowe etapy, skacząc po platformach i unikając pułapek środowiskowych, a także walcząc z przeciwnikami za pomocą miecza.

Wonder Boy Asha in Monster World gra wideo

Wraith: The Oblivion - Afterlife (PC / PS4)

To survival horror, który został opracowany z myślą o technologii wirtualnej rzeczywistości. Gra wykorzystuje licencję World of Darkness i pozwala graczowi wcielić się w rolę ducha eksplorującego pewną posiadłość. Gra została opracowana i wydana przez niezależne studio Fast Travel Games. Akcja rozgrywa się w Świecie Mroku - uniwersum pełnym nadprzyrodzonych zjawisk i istot, znanych z obu części cyklu RPG Vampire. Gracz wciela się w rolę upiora, czyli duszy zmarłej osoby, która pozostała na Ziemi z powodu jakichś niedokończonych spraw. Upiory funkcjonują w miejscu zwanym Krainami Cieni, które jest odbiciem rzeczywistości żywych.

Wraith The Oblivion - Afterlife gra wideo

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Projekt planszówki inspirowanej grą z Capcom zebrał 1,5 mln USD w dzień
  2. Hit Sony za darmo ale tylko przez ograniczony czas
  3. Zagraj w te gry jeśli chcesz się bać! Najstarszniejsze horrory cz.1
  4. Strach ma wielkie oczy! Najstrajszniejsze horrory cz.2
  5. Czym jest Don't Forget Me i co zmieniło się w nowym MLB? Premiery gier
  6. Apex Legends jako gra mobilna? Już niedługo to się stanie!
Czytaj dalej