Horror na wielką skalę! Znamy szczegóły gry House of Ashes!

16 Czerwiec 2021 | Jakub Barabasz | Gry
House Of Ashes horror gra wideo premiery gier 2021
Źródło: gameplaymechanix.com

House Of Ashes zostało już ujawnione! Jak się okazuje, będzie zawierać ponad 60 unikalnych animacji śmierci, które gracze napotkają podczas rozgrywki.

Wiemy więcej o nowej odsłonie antologii

Zgodnie z zapowiedziami z tegorocznych targów E3, ujawniono, że w nowej odsłonie Dark Pictures Anthology: House of Ashes znajdzie się ponad 60 unikalnych zgonów. Oznacza to, że gracze będą mogli doświadczyć niezliczonej ilości scen śmierci w nowym epizodzie od Supermassive Games, które jest serią dobrze znaną z tego, że zawiera wiele różnych sposobów na przedwczesny koniec postaci.

House Of Ashes horror gra wideo premiery gier 2021

Nowa gra co pół roku!

Dark Pictures: House Of Ashes to kolejna część antologii horrorów od Supermassive Games, znanej głównie z przebojowej gry Until Dawn. Man of Medan był pierwszym w serii Dark Pictures, wydanym jeszcze w sierpniu 2019 roku, z drugą odsłoną Little Hope, która wyszła rok później. House of Ashes to trzecia odsłona, przy czym Supermassive Games zamierza wydawać nową aktualizację lub część serii antologii co sześć miesięcy, do planowanej łącznej liczby ośmiu części. Od czasu Little Hope minęło już oczywiście więcej niż sześć miesięcy, ale to najprawdopodobniej było spowodowane zeszłoroczną sytuacją na świecie.

Sprawdzone patenty i kilka nowości

Chociaż kolejna odsłona serii Dark Pictures została zapowiedziana już jakiś czas temu, Bandai Namco zdecydowało się zaprezentować serię antologii jako główny punkt prezentacji firmy na targach E3. Producent wykonawczy House of Ashes opowiedział bardzo szczegółowo o nadchodzącej odsłonie serii. Stwierdził on, że nowy epizod będzie zawierał typowe dla Dark Pictures jump scares i interaktywność, których fani oczekiwali od Dark Pictures, ale na zupełnie nową skalę. Supermassive Games ujawniło, że gra będzie zawierała ponad 60 różnych animacji śmierci i wolny kąt kamery dla graczy.

House Of Ashes horror gra wideo premiery gier 2021

Czytaj dalej