Overwatch Anniversary 2021 nadchodzi! Ta edycja będzie specjalna. Dowiedz się dlaczego

17 Maj 2021 | Jakub Barabasz | Gry
Overwatch Blizzard gra wideo
Źródło: dexerto.com

Tegoroczna edycja Overwatch Anniversary rozpoczyna się 18 maja i potrwa do 8 czerwca. Co będzie się działo w tym okresie?

Piąta rocznica Overwatch

Ta edycja jest nieco wyjątkowa, ponieważ przypada na piątą rocznicę Overwatch. Mamy więc nadzieję, że tym razem nie zabraknie specjalnych atrakcji. Będzie kilka nowych skórek i innych świeżych kosmetyków do odblokowania, w tym dyskotekowy wygląd dla Baptiste'a. Tak przynajmniej wynika ze zwiastuna.

Overwatch Blizzard gra wideo

Na to wydarzenie czekają gracze

Anniversary to bez dwóch zdań ulubione wydarzenie w kalendarzu graczy Overwatch. Nie tylko wprowadza wszystkie sezonowe tryby wydarzeń do rotacji Arcade, ale także odblokowuje skarbiec i pozwala graczom dostać w swoje ręce wszystkie sezonowe skórki, emotki, linie głosowe i inne kosmetyki. Co najlepsze, dostępne są wszystkie emotki taneczne. Oczywiście, wydarzenie Anniversary oznacza również, że wszystkie poprzednie skórki ekskluzywne dla tego wydarzenia powrócą. W krótkim zwiastunie teaserowym zobaczyliśmy kilku starych ulubieńców fanów, w tym ratowniczkę Pharah i Grillmaster 76.

To ostatnia edycja?

Rok 2021 to piąta rocznica dla drużynowego FPS-a Blizzarda. Niewykluczone, że będzie to również ostatnia odsłona tego gatunku, ponieważ Overwatch 2 może zostać wydany w 2022 roku. Nie ma jeszcze oficjalnej daty premiery sequela, ale Blizzard zapowiedział, że jest mało prawdopodobne, aby ukazał się on w tym roku. Overwatch 2 będzie zawierał zarówno rozgrywkę PvP, jak i PvE, i wydaje się być znacznie bardziej skoncentrowany na fabule. Gra będzie mocno powiązana ze swoją poprzedniczką, ponieważ wszystkie postępy zostaną przeniesione do nowego tytułu, a obie gry będą miały funkcję cross-play dla PvP. Pierwsza część gry została wydana w maju 2016 roku i jest dostępna na PC, PS4, Xbox One i Nintendo Switch.

Overwatch Blizzard gra wideo

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Lubisz oglądać planety? Wybierz się na Oregon!
  2. Chcesz łatwo zarobić? Oto pięć najbardziej opłacalnych misji jakie możesz wykonać sam w GTA Online
  3. Twoje dziecko gra w gry wideo? Wkrótce może stać się milionerem!
  4. Szykuje się przełom w popularnej serii gier? Ta decyzja zaskoczy graczy!
  5. Chcesz być bogaty? Wybierz się na ocean! Złoto, skarby i inne ciekawostki o oceanie
  6. Jak żyje gwiazda? Nowe badania ujawniają zaskakujące procesy zachodzące w sercach gwiazd!
Czytaj dalej