Chcesz łatwo zarobić? Oto pięć najbardziej opłacalnych misji jakie możesz wykonać sam w GTA Online

16 Maj 2021 | Jakub Barabasz | Gry
GTA Online pieniądze Rockstar Games
Źródło: psu.com

Gracze GTA Online, którzy szukają sposobów na zarobienie większej ilości pieniędzy solo, mają szczęście, ponieważ gra zapewnia swoim użytkownikom wiele możliwości. Jednym z nich jest oczywiście wykonywanie misji. Jakich najlepiej? Oto nasza lista pięciu najbardziej opłacalnych.

5. Diamenty są dla Trevora

Po tym, jak Ron skontaktuje się z graczem i poprosi go o spotkanie z Trevorem, odblokuje się nowy zestaw misji kontaktowych. "Diamenty są dla Trevora" to misja, w której gracz ma za zadanie ukraść diamenty i zanieść je Trevorowi. To szybki sposób na zarobienie pieniędzy, ponieważ opancerzone pojazdy i wybuchowa broń sprawiają, że wykonywanie misji w GTA Online jest łatwe.

4. Ugoda pozasądowa

Misje Martina w GTA Online, podobnie jak jego misje w trybie fabularnym, polegają na uśmierceniu jakiegoś świadka i powstrzymaniu go przed zeznawaniem przeciwko Martinowi. Ta misja również może być wykonana dość łatwo solo i nie wymaga wiele wysiłku ze strony gracza.

GTA 5

3. Blow Up II

Misje Simeona zazwyczaj polegają na "odzyskiwaniu" pojazdów i okazjonalnym wysadzaniu rzeczy w powietrze. Jednak Blow Up II łączy w sobie te dwie rzeczy, ponieważ gracz ma za zadanie wysadzić kilka samochodów, ukraść jeden i dostarczyć go z powrotem do dealera.

2. Ciśnienie w molo

Gerald powinien być ulubieńcem graczy, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z GTA Online. Jego misje oferują przyzwoitą wypłatę i są zazwyczaj dość łatwe do wykonania. Można je też odblokować na początku gry. Pier Pressure polega na kradzieży narkotyków i zwróceniu ich Geraldowi, co jest tak proste, jak się wydaje.

1. Skok na Cayo Perico

Heist w Cayo Perico jest spełnieniem marzeń większości graczy w grze. Cały skok, łącznie z ustawieniami, może być wykonany solo, bez konieczności polegania na innych członkach załogi. Posiadanie załogi zwiększy zdobycz, ponieważ gracze będą mogli zabrać więcej drugorzędnych łupów. Jednakże, zdobycz dla samotnych graczy jest również całkiem przyzwoita.

GTA Online Rockstar Games motocykle

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Twoje dziecko gra w gry wideo? Wkrótce może stać się milionerem!
  2. Szykuje się przełom w popularnej serii gier? Ta decyzja zaskoczy graczy!
  3. Chcesz być bogaty? Wybierz się na ocean! Złoto, skarby i inne ciekawostki o oceanie
  4. Jak żyje gwiazda? Nowe badania ujawniają zaskakujące procesy zachodzące w sercach gwiazd!
  5. Wrath of the Druids się sprawdza jednak jest jedno ale...Recenzja nowego DLC do Assassin's Creed Valhalla
  6. Pamiętacie serial "Przyjaciele". Mamy dla Was dobrą wiadomość!
Czytaj dalej