Szykuje się przełom w popularnej serii gier? Ta decyzja zaskoczy graczy!

15 Maj 2021 | Jakub Barabasz | Gry
Red Dead Redemption Rockstar Games GTA
Źródło: aminoapps.com

Red Dead Redemption to obok Grand Theft Auto flagowa produkcja studia Rockstar Games. Świat umiejscowiony na Dzikim Zachodzie zarówno w pierwszej, jak i drugiej części gry przyciągnął ogrom graczy. Czy trzecia jeszcze niezapowiedziana część powtórzy ten sukces? Bardzo możliwe, że najnowsza część tej serii będzie różnić się znacząco od dwóch pierwszych.

Kobieta główną protagonistką Red Dead Redemption 3?

Chociaż gra nie jest oficjalnie w fazie rozwoju, Sadie Adler miałaby być bohaterką Red Dead Redemption 3. Tak przynajmniej twierdzi Alex McKenna, czyli człowiek stojący za Sadie Adler, który powiedział, że jeśli powstanie trzecia odsłona, Sadie Adler powróci jako protagonistka. W rozmowie z Dan Allen Gaming, McKenna powiedział, że marzeniem byłoby, aby Sadie Adler powróciła w hipotetycznym Red Dead Redemption 3 i była główną bohaterką.

Red Dead Redemption Rockstar Games GTA

Gracze na pewno nie będą mieli nic przeciwko

Biorąc pod uwagę popularność postaci, która wyróżniała się na tle licznej obsady jako ulubienica fanów, można śmiało założyć, że fani Red Dead Redemption również będą zadowoleni, jeśli okaże się, że Sadie Adler będzie bohaterką Red Dead Redemption 3, o ile do tego dojdzie.

Wiele wskazuje na to, że plotki mogą być prawdziwe

Mówiąc o ewentualnej trzeciej grze, Rob Wiethoff (aktor z Red Dead Redemption 2) potwierdził, że nie otrzymał telefonu od Rockstara w sprawie trzeciej części. Red Dead Redemption 3 jest nieuniknione, ale w tym momencie jest też prawdopodobnie oddalone o wiele lat. Według różnych doniesień i plotek Rockstar Games ciężko pracuje nad GTA 6, a według tych samych doniesień i plotek gracze na nową odsłonę GTA i tak będą musieli poczekać jeszcze 3-4 lata.

Red Dead Redemption Rockstar Games GTA

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Chcesz być bogaty? Wybierz się na ocean! Złoto, skarby i inne ciekawostki o oceanie
  2. Jak żyje gwiazda? Nowe badania ujawniają zaskakujące procesy zachodzące w sercach gwiazd!
  3. Wrath of the Druids się sprawdza jednak jest jedno ale...Recenzja nowego DLC do Assassin's Creed Valhalla
  4. Pamiętacie serial "Przyjaciele". Mamy dla Was dobrą wiadomość!
  5. Bitcoin leci na łeb na szyję a to wszystko przez Elona Muska! Czy multimialder chce wykończyć najpopularniejszą kryptowalutę?
  6. Ta decyzja zmienia wszystko! Fani Pokemonów nie będą zadowoleni. Dlaczego winnym okazał się Internet?
Czytaj dalej