"Ci, którzy życzą mi śmierci " wchodzi do kin w Polsce! Fabuła i obsada

17 Czerwiec 2021 | Jakub Barabasz | Premiery
Ci, którzy chcą mnie zabić filmowe premiery 2021
Źródło: nme.com

Ci, którzy życzą mi śmierci to nowy film, w którym główną rolę zagra dobrze znana widzom Angelina Jolie. O czym opowiada ten trzymający w napięciu film?

Ci, którzy życzą mi śmierci to amerykański neo-westernowski thriller w reżyserii Taylora Sheridana , ze scenariuszem Michaela Koryta, Charlesa Leavitta i Sheridana, na podstawie powieści Koryta o tej samej nazwie. Film miał premierę 5 maja 2021 roku w Korei Południowej, a w Stanach Zjednoczonych został wydany 14 maja przez Warner Bros Pictures pod szyldem New Line Cinema.

Ci, którzy chcą mnie zabić filmowe premiery 2021

Ci, którzy życzą mi śmierci - fabuła filmu

Hannah Faber, skoczek dymny, zmaga się z problemami po tym, jak nie udało jej się zapobiec śmierci trzech młodych obozowiczów i kolegi-skoczka w pożarze lasu. Obecnie pracuje na wieży obserwacyjnej w hrabstwie Park w Montanie. Owen Casserly, księgowy sądowy, dowiaduje się o śmierci swojego szefa i rodziny w pozornej eksplozji gazu. W rzeczywistości zostali oni zamordowani przez zabójców Jacka i Patricka Blackwellów. Wierząc, że jest następnym celem, Owen wraz z synem Connorem i szwagrem Ethanem ucieka z miasta. Trafiają jednak na zasadzkę Blackwellów. Owen umiera jednak Connorowi, udaje się ujść z życiem. Młodzieńca znajduje Hannah, która zabiera go z powrotem do wieży, aby wezwać pomoc. Bracia Blakcwell dostają natomiast instrukcję, aby znaleźć i zabić Connora. Hannah odkrywa, że radio na wieży widokowej zostało wyłączone przez uderzenie pioruna podczas burzy elektrycznej. Próbuje więc wziąć Connora do miasta na piechotę, ale są zmuszeni do zawrócenia, gdy ogień blokuje ich drogę.

Ci, którzy życzą mi śmierci - obsada

  • Angelina Jolie jako Hannah Farber
  • Finn Little jako Connor
  • Nicholas Hoult jako Patrick Blackwell
  • Aidan Gillen jako Jack Blackwell
  • Jon Bernthal jako Ethan
  • Jake Weber jako Owen

Ci, którzy chcą mnie zabić filmowe premiery 2021

Czytaj dalej